Trwa ładowanie...

"Przyjaciółki" odc. 12 sez. 9: przed nami finał serii. Co się wydarzy?

Kolejny sezon "Przyjaciółek" dobiega końca. W ostatnim odcinku czeka nas między inny ślub Pawła i Anki. Ciekawie będzie również u pozostałych bohaterek.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Przyjaciółki" odc. 12 sez. 9: przed nami finał serii. Co się wydarzy?
Źródło: Materiały prasowe
d2sagr4

Na ten moment czekało wielu fanów serialu. Paweł i Anka ponownie staną na ślubnym kobiercu i powiedzą sobie "tak"! Z kolei Patrycja i Zuza zmierzą się z kolejnymi sercowymi dylematami. Ta pierwsza nie będzie potrafić zapomnieć o Wiktorze. Mężczyzna poprosi ją o spotkanie. Zuza natomiast zbliży się do Marka. Ich romans wyraźnie rozkwitnie. Co jeszcze czeka nas w finałowej odsłonie "Przyjaciółek"? Zobacz naszą krótką zapowiedź 12. odcinka.

"Przyjaciółki" odc. 12 sez. 9 - streszczenie poprzedniego epizodu

Anka i Paweł dowiedzieli się, że mają współpracować z Wiktorem Jeleńskim. Zuza spotkała się z Dagmarem, który zaskoczył ją swoim zupełnie nowym wcieleniem. Bohater przybrał pozę "złego chłopca". Wiktor z kolei postanowił odwiedzić Patrycję, która unikała z nim kontaktu. Kobieta zwierzyła się Indze i Zuzie ze swoich miłosnych problemów. Marek wyjaśnił Zuzie swój układ z żoną. Na szczery gest zdobył się Paweł, który poprosił bliskich o wybaczenie.

"Przyjaciółki" odc. 12 sez. 9 - Paweł i Anka znów razem!

Paweł i Ania będą przygotowywać się do ślubu. Patrycja spotka na cmentarzu Wiktora, który znów poprosi kobietę o spotkanie. Główne bohaterki wyruszą na zakupy. Wszystkie będą bowiem chciały zaprezentować się na weselnym przyjęciu w nowych, oszałamiających kreacjach.

d2sagr4

Marek i Zuza spędzą razem miło czas. Para wraz z córką mężczyzny zorganizuje sobie seans filmowy. Inga i Robert popadną w konflikt. Choć spróbują oni go załagodzić, to natłok obowiązków zrodzi między nimi kolejne problemy. Nieoczekiwanie w domu Ingi i Roberta zjawi się Jerzy, który właśnie rozstał się z Agatą. Inga wie, że jej ojciec wciąż kocha Zuzę.

Paweł i Anka ponownie zostają małżeństwem. Po ceremonii wszyscy udają się na wesele. W trakcie zabawy Marek i Zuzia zbliżają się do siebie. Inga zacznie flirtować z fotografem Jackiem. Na weselu zjawi się Wiktor, który za wszelką cenę będzie chciał szczerze porozmawiać z Patrycją. Mężczyzna nie wytrzymuje i wyzna ukochanej miłość. Na nic się to zda, bo Anka wyprosi nieproszonego gościa z przyjęcia. We wszystko wmiesza się Paweł. Pan młody i Wiktor wdadzą się w bójkę!

"Przyjaciółki" odc. 12 sez. 9 - godzina emisji

Ostatni odcinek 9. sezonu "Przyjaciółek" zostanie wyemitowany w czwartek 18 maja o godzinie 21:10 na antenie Telewizji Polsat.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2sagr4

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2sagr4
d2sagr4