Trwa ładowanie...

"Przyjaciółki" sez. 9 odc. 11 - nowe wcielenie Dagmara. Paweł poprosi najbliższych o wybaczenie

Kolejny odcinek serialu "Przyjaciółki" przyniesie wiele zmian. W nadchodzącym epizodzie swoim nowym wizerunkiem pochwali się Dagmar, a Paweł wyrazi skruchę.

Share
"Przyjaciółki" sez. 9 odc. 11 - nowe wcielenie Dagmara. Paweł poprosi najbliższych o wybaczenie
Źródło: Materiały prasowe
d1smzf8

Dziewiąty sezon "Przyjaciółek" powoli zmierza ku końcowi. Do finału serii pozostały już tylko dwa odcinki. To oznacza, że akcja serialu nabierze tempa. W nadchodzącej odsłonie produkcji czeka nas sporo emocji. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć, jak zmienił się Dagmar. Bohater postanowił zostać "złym chłopcem". Nowy wizerunek mężczyzny ma mu pomóc zapomnieć o Kate. Ciekawie będzie również u innych postaci. Patrycja wyzna koleżankom prawdę o Wiktorze, Marek otworzy się przez Zuzą, a Paweł zdecyduje się poprosić bliskich o wybaczenie. Co jeszcze wydarzy się w 11. odcinku "Przyjaciółek"?

"Przyjaciółki" sez. 9 odc. 11 - opis poprzedniego epizodu

Przed tygodniem w "Przyjaciółkach" zadebiutowała Katarzyna Glinka. Popularna aktorka wcieliła się w postać Matyldy - prezes dużego banku, która pojawiła się w wątku Doroty i Łukasza. Poprzedni epizod upłynął jednak przede wszystkim pod znakiem wspólnego wypadu tytułowych bohaterek na strzelnicę. Kobiety chciały odreagować stres i postanowiły wyładować się przez strzelanie do tarczy. Paniom pomagał okiełznać broń Marek. Zuza po raz pierwszy miała okazję poznać córkę swojego nowego przyjaciela. Nieoczekiwanie mężczyznę wezwały sprawy służbowe. Markiewicz zaproponowała opiekę nad dziewczynką. Kobieta odprowadziła córkę Marka do domu. Na miejscu bohaterka spotkała żonę mężczyzny.

d1smzf8

"Przyjaciółki" sez. 9 odc. 11 - streszczenie

Anka i Paweł dowiedzą się, że mają współpracować z Wiktorem Jeleńskim. Zuza spotka się z Dagmarem, który zaskoczy ją swoim nowym wcieleniem. Mężczyzna wysiądzie ze sportowego samochodu w stroju "luzaka". Wiktor postanowi odwiedzić Patrycję, która od jakiegoś czasu nie odbiera jego telefonów i nie odpisuje na SMS-y. Kobieta zwierzy się Indze i Zuzie ze swoich miłosnych problemów. Bohaterka zdradzi koleżankom całą prawdę o Jeleńskim. Braknie jej jednak odwagi, by porozmawiać z Anką. Marek wyjaśni Zuzie swój układ z żoną. Robert z kolei zacznie mieć sporo zastrzeżeń do metod wychowawczych Ingi. Jego ciągłe uwagi wyprowadzają bohaterkę z równowagi. Paweł poprosi bliskich o wybaczenie.

Kadr z serialu "Przyjaciółki" Materiały prasowe
Kadr z serialu "Przyjaciółki" Źródło: Materiały prasowe

"Przyjaciółki" sez. 9 odc. 11 - kiedy emisja?

Przedostatni odcinek 9. sezonu "Przyjaciółek" wyemitowany zostanie w czwartek 11 maja o godzinie 20:10 na antenie Polsatu.

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d1smzf8

Podziel się opinią

Share
d1smzf8
d1smzf8