Trwa ładowanie...

"Przyjaciółki 10" odc. 6 - słodka zemsta Doroty. Bohaterka nie odpuści mężowi

W nowym odcinku "Przyjaciółek" ponownie do akcji wkroczy Dorota. Kobieta kolejny raz postanowi dać nauczkę niewiernemu mężowi.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Kadr z serialu "Przyjaciółki"
Kadr z serialu "Przyjaciółki"Źródło: Materiały prasowe
d2e4868

Dziesiąty sezon "Przyjaciółek" to prawdziwy popis Doroty (Agnieszka Sienkiewicz). Kilka epizodów temu bohaterka odkryła, że jej mąż Łukasz (Mikołaj Krawczyk) ma romans z Matyldą (Katarzyna Glinka). Zraniona kobieta nie miała zamiaru się załamywać i od razu postanowiła dać popalić swojemu partnerowi. Najpierw ośmieszyła go w pracy, a następnie wyprowadziła się z domu. To jednak nie koniec niespodzianek, jakie Dorota przygotowała Łukaszowi. W 6. odcinku 10. serii zdradzona bohaterka ponownie niemile zaskoczy męża. On sam jednak nie pozostanie bierny w działaniach i postanowi wytoczyć przeciw ukochanej naprawdę ciężkie działa. Oprócz tego szokującą nowinę przekaże Ance (Małgorzata Strużyńska-Brauer) i Pawłowi (Bartek Kasprzykowski) Julka (Nicole Bogdanowicz). Zobacz, co jeszcze wydarzy się w nadchodzącym odcinku "Przyjaciółek".

Dorota bez skrupułów wyczyści wszystkie konta bankowe Łukasza oraz pozrywa jego lokaty. W ten sposób kobieta pozbawi męża wszelkich środków do życia. Na dodatek, za pobrane pieniądze sprezentuje sobie luksusowy samochód. Dorota spotka się z Łukaszem i na jego oczach zacznie tryumfować. Mężczyzna będzie w szoku. Bohater oznajmi, że zamierza wystąpić o rozwód z orzeczeniem o winie żony.

d2e4868

Patrycja (Joanna Liszowska) pochwali się Indze (Małgorzata Socha) i Zuzie (Anita Sokołowska) o zaręczynach oraz rezygnacji z pracy. Koleżanki bohaterki nie będą jednak zachwycone nagłymi zmianami w jej życiu. Patrycja będzie jednak głucha na ich ostrzeżenia.

Ciekawie zrobi się również u Pawła i Anki. Julka oznajmi im bowiem, że jest w ciąży! Jak na tę wieść zareagują rodzice dziewczyny? Tego dowiemy się już w czwartek 12 października o godzinie 21:10. Emisja najnowszego odcinka "Przyjaciółek" odbędzie się oczywiście na antenie Polsatu.

Zobacz też: Małgorzata Socha o pracy w teatrze - "To łamanie swojego kręgosłupa"

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2e4868

Podziel się opinią

Share
d2e4868
d2e4868