Trwa ładowanie...

"Przyjaciółki 10" odc. 6 - słodka zemsta Doroty. Bohaterka nie odpuści mężowi

W nowym odcinku "Przyjaciółek" ponownie do akcji wkroczy Dorota. Kobieta kolejny raz postanowi dać nauczkę niewiernemu mężowi.

"Przyjaciółki 10" odc. 6 - słodka zemsta Doroty. Bohaterka nie odpuści mężowiŹródło: Materiały prasowe
d4fsdh8
d4fsdh8

Dziesiąty sezon "Przyjaciółek" to prawdziwy popis Doroty (Agnieszka Sienkiewicz)
. Kilka epizodów temu bohaterka odkryła, że jej mąż Łukasz (Mikołaj Krawczyk)
ma romans z Matyldą (Katarzyna Glinka)
. Zraniona kobieta nie miała zamiaru się załamywać i od razu postanowiła dać popalić swojemu partnerowi. Najpierw ośmieszyła go w pracy, a następnie wyprowadziła się z domu. To jednak nie koniec niespodzianek, jakie Dorota przygotowała Łukaszowi. W 6. odcinku 10. serii zdradzona bohaterka ponownie niemile zaskoczy męża. On sam jednak nie pozostanie bierny w działaniach i postanowi wytoczyć przeciw ukochanej naprawdę ciężkie działa. Oprócz tego szokującą nowinę przekaże Ance (Małgorzata Strużyńska-Brauer) i Pawłowi (Bartek Kasprzykowski)
Julka (Nicole Bogdanowicz). Zobacz, co jeszcze wydarzy się w nadchodzącym odcinku "Przyjaciółek".

Dorota bez skrupułów wyczyści wszystkie konta bankowe Łukasza oraz pozrywa jego lokaty. W ten sposób kobieta pozbawi męża wszelkich środków do życia. Na dodatek, za pobrane pieniądze sprezentuje sobie luksusowy samochód. Dorota spotka się z Łukaszem i na jego oczach zacznie tryumfować. Mężczyzna będzie w szoku. Bohater oznajmi, że zamierza wystąpić o rozwód z orzeczeniem o winie żony.

Patrycja (Joanna Liszowska)
pochwali się Indze (Małgorzata Socha)
i Zuzie (Anita Sokołowska) o zaręczynach oraz rezygnacji z pracy. Koleżanki bohaterki nie będą jednak zachwycone nagłymi zmianami w jej życiu. Patrycja będzie jednak głucha na ich ostrzeżenia.

Ciekawie zrobi się również u Pawła i Anki. Julka oznajmi im bowiem, że jest w ciąży! Jak na tę wieść zareagują rodzice dziewczyny? Tego dowiemy się już w czwartek 12 października o godzinie 21:10. Emisja najnowszego odcinka "Przyjaciółek" odbędzie się oczywiście na antenie Polsatu.

Zobacz też: Małgorzata Socha o pracy w teatrze - "To łamanie swojego kręgosłupa"

d4fsdh8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4fsdh8