Premierowy "Detektyw Monk"

Premierowy "Detektyw Monk"
Źródło zdjęć: © TVN

11.05.2010 11:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wielbiciele detektywa cierpiącego na nerwicę natręctw mogą być zadowoleni. Na antenie TVN 7 właśnie ruszyła emisja premierowego - szóstego sezonu serialu „Detektyw Monk”. Na premiery kolejnych odcinków TVN 7 zaprasza w każdą niedzielę o godzinie 19.05.

„Detektyw Monk” to amerykański serial kryminalno-komediowy, który opowiada o losach byłego policjanta Adriana Monka (w tej roli Tony Shalhoub). Oprócz niezbędnego każdemu detektywowi instynktu, Monka czynią wyjątkowym jego liczne fobie, których nabawił się po tragicznej śmierci żony. W powrocie do normalnego świata pomaga mu młoda pielęgniarka Sharona Fleming (Bitty Schram)
, a po jej przeprowadzce do New Jersey - Natalie Teeger (Traylor Howard). Wraz z byłym szefem Monka, kapitanem Stottlemeyerem (Ted Levine) z wydziału zabójstw Departamentu Policji w San Francisco tworzą detektywistyczne trio, które rozwiązuje nawet najbardziej zawikłane sprawy.

Monk jest detektywem cierpiącym na nerwicę natręctw, która objawia się poprzez fobie na punkcie bakterii, wysokości, tłumu.. i praktycznie wszystkich aspektów codziennego życia. Jest to nie lada wyzwanie przy rozwiązywaniu zagadek kryminalnych, nie mówiąc o codziennym życiu…

Serial powstał w 2002 roku. Od tego czasu zdobył grono fanów i liczne nominacje i nagrody do najbardziej prestiżowych wyróżnień filmowych takich jak np. Złote Globy dla Shalhoub’a za „najlepszą rolę męską w serialu - musicalu lub komedii telewizyjnej”. Udało mu się stworzyć na tyle wyrazistą i charyzmatyczną postać.

Jedno jest pewne, sezon szósty zaskakuje i budzi emocje. Każdy z odcinków to mocna dawka adrenaliny po której trudno wrócić do rzeczywistości… Emisja w każdą niedzielę w TVN 7 o godzinie 19.05.

Zobacz także:

[

CICHOPEK ZATRUDNIŁA SOBOWTÓRA?! ]( http://teleshow.wp.pl/cichopek-zatrudnila-sobowtora-6026595951911553g )
[

GRZECZNE DZIEWCZYNKI NA "NAGICH" OKŁADKACH ]( http://teleshow.wp.pl/grzeczne-dziewczynki-szaleja-6034033195443329g )
[

JAK ZMIENIALI SIĘ BOHATEROWIE „KLANU”? ]( http://teleshow.wp.pl/bohaterowie-klanu-jak-zmienili-sie-przez-tyle-lat-6026596496319105g )
[

DZIENNIKARKA UBLIŻYŁA NIEPEŁNOSPRAWNEJ ]( http://film.wp.pl/polsat-zaplaci-za-wyskoki-kazimiery-szczuki-6025283571462785g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także