Trwa ładowanie...
05-10-2009 14:36

Polka w "Plotkarze"!

Polka w "Plotkarze"!Źródło: TVN
d14rbzo

Serial „Plotkara” to nie tylko amerykańscy aktorzy. Jedna z ról przypadła polskiej aktorce, Zuzannie Szadkowskiej.

Widzowie mogą się przekonać jak wypadła śledząc losy nastolatków ekskluzywnej części Manhattanu w każdą niedzielę, w telewizji TVN 7 o godzinie 12:20.

Dorota, w którą wciela się Zuzanna Szadkowski, to pokojówka pracująca u Blair Waldorff (Leighton Meester), jednej z głównych bohaterek serialu „Plotkara”. To postać przezabawna w każdej scenie, w której się pojawia – czy to ignoruje dzwonek Blair „I’m a Slave 4 U” towarzyszący telefonom od Eleanor Waldorff (Margaret Colin)
, czy też upomina Blair, że Bóg obserwuje ją nawet podczas najbardziej nieprzyzwoitych chwil. Szczególnie zabawna jest scena w której Zuzanna w rozmowie z Sereną (Blake Lively)
oraz Chuckiem (Leighton Meester) zaczyna mówić w jej ojczystym języku.

Zuzanna Szadkowski urodziła się w Warszawie, ale w wieku trzech lat przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych. W 2007 roku rozpoczęła karierę aktorską. Zadebiutowała w serialu „Rodzina Soprano” (The Soprano) jako Elżbieta. Następnie pojawiła się w serialu „Prawo i porządek: Zbrodniczy Zamiar” (Law & Order: Criminal Entent) jako Olga. Jednak największą sławę przyniosła jej rola w młodzieżowym serialu „Plotkara” (Gossip Girl)
jako Dorota, gdzie zagrała w 26 odcinkach.

Do najbardziej ekskluzywnej część Manhattanu, Upper East Side, telewizja TVN 7 zaprasza w każdą niedzielę o godzinie 12:20.

d14rbzo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d14rbzo