Piotr Mróz wygrał 100 tys. zł. Zdradził, co zrobi z pieniędzmi

Piotr Mróz po wygranej chce wynagrodzić ukochanej czas spędzony na treningach
Piotr Mróz po wygranej chce wynagrodzić ukochanej czas spędzony na treningach
Źródło zdjęć: © AKPA

27.10.2021 07:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Piotr Mróz w pięknym stylu sięgnął po Kryształową Kulę, ale to jak wiadomo tylko symboliczna wygrana w "Tańcu z gwiazdami". Za wytrwałość na parkiecie aktor otrzymał też czek na 100 tys. złotych. Co zrobi z wygraną?

Piotr Mróz, gwiazda serialu "Gliniarze", wygrał 12. edycję "Tańca z gwiazdami". Aktor, którego w świat tańca wprowadziła Hanna Żudziewicz, pokonał w finale Kajrę i Rafała Maseraka. Jak zgodnie oceniali jurorzy, pojedynek gwiazd był na najwyższym poziomie, bo zarówno żona Sławomira, jak i serialowy aspirant Kuba Roguza, niemal do perfekcji opanowali taneczną technikę i styl.

Jak jednak wiadomo, nie tylko taneczne umiejętności decydowały o zwycięstwie. Najważniejsze w finałowym wieczorze były głosy widzów, a ci wyraźnie kibicowali Mrozowi.

Ostatecznie to 33-letni aktor sięgnął po Kryształową Kulę i czek na 100 tysięcy złotych. Dziennikarze "Faktu" zapytali Mroza po finale, na co przeznaczy wygrane pieniądze.

- Muszę teraz spłacić rachunki telefoniczne za te SMS-y wysłane na naszą parę. Nie wiem, czy coś zostanie - żartował w rozmowie z tabloidem. Później jednak, już całkiem poważnie, zdradził, że planuje wybrać się na fajne wakacje z ukochaną. Chciałby choć trochę wynagrodzić jej te długie tygodnie, gdy był skupiony głównie na telewizyjnym programie, tłumaczył aktor "Gliniarzy".

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (13)
Zobacz także