Trwa ładowanie...

Piotr Galiński był jurorem "Tańca z Gwiazdami". Czym zajmuje się dzisiaj?

Piotr Galiński kilka lat temu skończył przygodę z tanecznym show i zniknął z mediów. Przez lata sporo się u niego pozmieniało.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Piotr Galiński był jurorem "Tańca z Gwiazdami". Czym zajmuje się dzisiaj?Źródło: East News, fot: East News
d25omz9

Piotr Galiński w 2005 roku został jurorem w "Tańcu z gwiazdami". W tanecznym show TVN przyglądał się celebrytom, którzy uczyli się tańca u boku profesjonalnych tancerzy. W telewizyjnym hicie podziwialiśmy go przez 12 sezonów. W 2010 roku Piotr Galiński zrezygnował z jurorowania w "Tańcu z gwiazdami". Poświęcił się wówczas pracy jako sędzia i choreograf. Oprócz tego zawodowo zajął się gotowaniem. Wydał nawet książkę kucharską i prowadził program kulinarny dla jednej ze stacji.

W 2016 roku Piotr Galiński wrócił do telewizji. Został wówczas jednym z uczestników programu "Top Chef. Gwiazdy od kuchni". W celebryckiej wersji kulinarnego show zajął ósme miejsce.

ZOBACZ TAKŻE: Ivona Pavlović o Justynie Żyle: "w nosie mam jej życie prywatne"

Piotr Galiński niejednokrotnie przyznawał, że prawdziwą popularność zyskał właśnie w "Tańcu z gwiazdami".

d25omz9

- Nie jestem człowiekiem, który łączy przyszłość z telewizją. Absolutnie, to był bardzo miły epizod w moim życiu. Ja nie zabiegam jakoś specjalnie o popularność, wręcz odwrotnie, odmawiam - zdradził kiedyś w jednym z wywiadów.

Obecnie Piotr Galiński odciął się od mediów na dobre. Ciągle jest trenerem tańca i ma swoich uczniów, którzy pod jego okiem uczą się tańca.

Niewiele osób wie, że pogodna postać telewizyjna skrywa rodzinny dramat. Jako nastolatek Piotr Galiński przeżył śmierć matki, która poważnie zachorowała. Niedługo po tragedii jego ojciec związał się z inną kobietą i odszedł od rodzinny.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d25omz9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d25omz9
d25omz9