"Pierwsza miłość": Romans Kaliny i Pawła

"Pierwsza miłość": Romans Kaliny i Pawła
Źródło zdjęć: © Polsat

07.06.2010 12:13, aktual.: 18.04.2017 12:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nowe wydarzenia w życiu Kaliny i Pawła w serialu Pierwsza Miłość na antenie telewizji Polsat od 7 czerwca.

Wokół programu „Wojna gwiazd” powstaje coraz bardziej napięta atmosfera. Kalina dostaje kolejne listy z pogróżkami. Mimo udanego występu w programie wyniki głosowania widzów wskazują na wygraną rywalki. Paweł odkryje, że zostały sfałszowane. Do tego ktoś będzie próbował otruć Kalinę w garderobie. Staje się jasne, że grozi jej prawdziwe niebezpieczeństwo. Dodatkowo sprawą zainteresowały się media, a Kalina ciężko znosi całą sytuację.

Paweł próbuje rozwikłać zagadkę. Podejrzewa, że za wszystkim stoi Andrea, sceniczna rywalka Kaliny. Jednak po rozmowie z nią nie jest już tego taki pewny. Coraz bardziej obawia się o bezpieczeństwo swojej podopiecznej. Nie ma pojęcia kto może stać za sabotowaniem kariery młodej piosenkarki. Stara się za wszelka cenę ochronić Kalinę, która mu w tym niestety nie pomaga.

Dziewczyna nie radzi sobie z napięciem związanym z programem i zachowuje się nieodpowiedzialnie. Pewnego dnia postanawia odwołać próbę z zespołem i zorganizować imprezę. Upija się i traci całkowicie kontrolę nad sobą. Paweł nie daje sobie z nią rady. Próbuje zabrać dziewczynę do domu, jednak ta nie chce o tym słyszeć. Nad ranem Kalina budzi się w mieszkaniu Pawła. Nic nie pamięta. Gdy dowiaduje się o swoim zachowaniu wstydzi się za siebie. Jednocześnie jest wdzięczna Pawłowi za opiekę.

To jednak nie koniec tamtego wieczoru. Zdjęcia z imprezy trafiają do gazety. Matka Kaliny jest na nią wściekła. Boi się, że to zaszkodzi karierze córki. Co gorsza gazeta insynuuje, że dziewczyna ma romans z Pawłem. Informacja ta dociera również do Marysi, która pomimo rozstania nadal tęskni za mężem. Czy między Kaliną i Pawłem naprawdę rodzi się uczucie?

Czytaj więcej: Pierwsza miłość

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także