Trwa ładowanie...
ycipk-2o7m42

"Pierwsza miłość" odc. 2522 - Krystian dostanie "kosza". Stan Sabiny nie ulegnie poprawie

W najnowszym odcinku "Pierwszej miłości" spory zawód przeżyje Krystian. Młody bohater zostanie bowiem odrzucony przez Zuzę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kadr z serialu "Pierwsza miłość"
Kadr z serialu "Pierwsza miłość" (Materiały prasowe)
ycipk-2o7m42

Przypomnijmy, że Krystian bardzo mocno zabiegał o względy Zuzanny. Ta jednak jest o wiele bardziej zainteresowana ojcem swojego adoratora. W najnowszym epizodzie "Pierwszej miłości" młodszy Domański spotka się z Kalinowską. Ich rozmowa przebiegnie w bardzo burzliwej atmosferze. Kontynuacji doczeka się również wątek Sabiny. Stan bohaterki wciąż nie ulegnie poprawie. Ojciec dziewczyny będzie za wszelką cenę chciał znaleźć sposób na uratowanie swojej jedynej córki.

"Pierwsza miłość" odc. 2522 - Zuza odrzuci Krystiana

Zuza i Krystian umówią się na spotkanie w "Barbarianie". Nie będzie to jednak romantyczna randka. Dziewczyna pokłóci się ze swoim adoratorem, który za wszelką cenę będzie chciał jej zaimponować. Kalinowska na każdym kroku zacznie porównywać młodszego Domańskiego do jego ojca. W końcu Zuza wprost powie Krystianowi, że nie dorasta Michałowi do pięt. Młody bohater będzie w szoku.

"Pierwsza miłość" odc. 2522 - co ze zdrowiem Sabiny?

Stan Sabiny nie ulegnie poprawie. W każdej chwili dziewczyna może umrzeć. Karol Weksler będzie chciał zabrać córkę do prywatnej kliniki. Biznesmen oskarży lekarzy o brak staranności. Z kolei przyjaciele Sabiny nagrają dla niej specjalny filmik.
Ciekawie zrobi się w Wadlewie. Olek zakopie topów wojenny z Emilką. Oboje postanowią walczyć o tytuł sołtysa na zasadach fair play. Inne plany będzie mieć jednak Seweryn, który rozpocznie nieczystą kampanię wyborczą.

"Pierwsza miłość" odc. 2522 - emisja

Najnowszy odcinek "Pierwszej miłości" zobaczymy już w piątek 8 września o godzinie 18:00 na antenie Polsatu. Powtórkę przewidziano na poniedziałek 11 września o 14:00.

ycipk-2o7m42

Zobacz również: Tak gwiazdy bawiły się na imprezie Polsatu

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

ycipk-2o7m42

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-2o7m42

ycipk-2o7m42
ycipk-2o7m42