Trwa ładowanie...

"Pierwsza miłość" odc. 2486: Mikser i Beata zostaną parą?

Nieoczekiwany zwrot akcji w "Pierwszej miłości"! Beata i Mikser spędzają ze sobą coraz więcej czasu. Przyjaciele wzajemnie się wspierają, co nie umyka ich znajomym.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Pierwsza miłość" odc. 2486: Mikser i Beata zostaną parą?Źródło: Materiały prasowe
d3vy5gu
d3vy5gu

Jedna osoba zasugeruje, by bohaterowie zostali parą. Czy to oznacza, że czeka nas kolejny romans? Zobaczcie, co jeszcze wydarzy się w kolejnym odcinku "Pierwszej miłości"!
Beata i Mikser od jakiegoś czasu nie są w stałych związkach. Ich poprzednie miłosne przygody zakończyły się fiaskiem, dlatego bohaterowie dość ostrożnie podchodzą do wyboru kolejnych partnerów. Ostatnio Beata poprosiła Miksera, by ten pomógł jej w poszukiwaniu idealnego mężczyzny. Przyjaciele sporządzili nawet specjalną listę oczekiwań wobec przyszłych wybranków serca. Nie da się ukryć, że koledzy z pracy stali się dla siebie bardzo bliscy. Ktoś wreszcie zasugeruje, że mogliby tworzyć oni szczęśliwą parę. Oprócz tego, w 2486. odcinku "serialu Pierwsza miłość" dojdzie do sprzeczki między Markiem i Anetą. O co pokłócą się małżonkowie?

"Pierwsza miłość" odcinek 2486 - wymowna sugestia Kaśki

Mikser i Beata spędzają ze sobą coraz więcej czasu. Chłopak pomaga koleżance znaleźć wymarzonego narzeczonego. Kaśka zauważa, że bohaterowie stanowiliby idealną parę. Początkowo Beata wyda się zaskoczona sugestią kolegi z pracy. Później jednak zacznie zastanawiać się nad słowami nieokrzesanego barmana...

"Pierwsza miłość" odcinek 2486 - kłótnia Marka i Anety

Marek pod nieobecność Anety zatrudni w galerii nową osobę na stanowisko asystentki. To nie spodoba się bohaterce. Kobieta chciała bowiem powierzyć tę posadę Asi. Między małżonkami dojdzie do kłótni. Wielkie emocje czekają nas też w finale odcinka. Artur będzie próbował dowiedzieć się, kto stoi za kradzieżą poufnych danych o jego firmie. Tymczasem Sabina odkryje tajemnicę Aleksandra.

d3vy5gu

"Pierwsza miłość" - kiedy emisja?

Najnowszy odcinek "Pierwszej miłości" zostanie wyemitowany w piątek 21 kwietnia o godzinie 18:00 na antenie Polsatu. Powtórkę przewidziano na poniedziałek 24 kwietnia o 14:00.

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:
[ ( https://d.wpimg.pl/457701298--1013396447/aplikacja.png ) ](https://ad.apps.fm/25Rg4DJdh9O0I9m_rIZhAvE7og6fuV2oOMeOQdRqrE3eS8M8SEaiR_P4CXe6FOR98mF6kanWPTwlGlM0Gf5HKDleq5iEdN3I2dDP_69hvzQ

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3vy5gu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3vy5gu