Trwa ładowanie...

Paweł Bukrewicz lubi budzić widzów

Paweł Bukrewicz lubi budzić widzówŹródło: AKPA
d1vvf2m
d1vvf2m

[

]( http://www.fakt.pl )

Przygodę z telewizją rozpoczął jako lektor, potem prowadził "Teleexpress", a od niedawna jest współgospodarzem "Kawy czy herbaty".

W programie partneruje Odecie Moro-Figurskiej. Nam Paweł Bukrewicz zdradza, dlaczego polubił nowe zajęcie.

d1vvf2m

– To program, który jako pierwszy zagląda do ludzkich mieszkań, bo zaczyna się już o 6 rano. Fajnie jest tak rozbudzać ludzi! Zwłaszcza w takim towarzystwie, jakim jest Odeta. Z nią praca jest bardzo fajna, bo to babeczka, która długo pracuje w telewizji i ma duże doświadczenie w realizowaniu tego typu programów. Bardzo się cieszę, że mogę się od niej wiele nauczyć, a ja lubię się uczyć nowych rzeczy – mówi nam dziennikarz.

Optymizmu Bukrewicza nie jest w stanie zachwiać nawet fakt, że nie wiadomo jeszcze jakie będą jego losy w tym programie. Jak nam niedawno zdradził szef „Kawy czy herbaty” – Paweł Pochwała, telewizja wciąż pracuje nad udoskonaleniem porannego pasma i testuje nowe duety.

– Czy marzy mi się zostać w tym programie? Przede wszystkim marzy mi się, aby moje dzieci były zdrowe. Robota to robota. A czy zostanę w „Kawie czy herbacie” zależy od tego, czy się tutaj sprawdzę, czy ludzie mnie w tej wersji polubią – mówi nam Bukrewicz.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

FILM. Paulina za biedna na położną!

d1vvf2m
d1vvf2m

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1vvf2m