"Paradoks": Krzysztof Rutkowski zagra w serialu?!

"Paradoks": Krzysztof Rutkowski zagra w serialu?!
Źródło zdjęć: © TVN

07.03.2012 12:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

[

]( http://www.fakt.pl )
* Krzysztof Rutkowski znowu jest na topie. Detektyw bez licencji otrzymał propozycję zagrania w serialu od Telewizji Polskiej. Czyżby chodziło o telenowelę "Paradoks", której projekt wygrał w konkursie organizowanym przez TVP?*

Rutkowski we wtorek był gościem w programie Kuby Wojewódzkiego. Detektyw opowiedział o sprawie Madzi, dzięki której znowu jest o nim głośno.

- Czuję się człowiekiem, który zrobił kawał dobrej roboty - powiedział Krzysztof. - Sprawa Madzi z Sosnowca była do zrobienia w trzy godziny, ale nie byłem podmiotem zewnętrznym tylko podmiotem, który wynajmuje rodzina. Nie mogłem wsiąść na nią na dzień dobry i powiedzieć: "Mów dziewczyno prawdę." Doprowadziliśmy do tego, ze rodzina sama zaczęła ją podejrzewać - opowiada detektyw.

Rutkowski ma podobno ogromne powodzenie u kobiet, a wiele z nich zgłasza się do jego biura z fałszywymi sprawami, byle tylko poznać go osobiście. - Zdarza się, że wymyślają historie, które wprowadzają w błąd w policję i mają zarzuty - pochwalił się Rutkowski.

Zdradził też, że dostał właśnie propozycję zagrania w serialu: - Dostałem propozycję właśnie wczoraj. To będzie fabuła, która ma powstać w telewizji publicznej - wyznał detektyw.

Telewizja Polska poinformowała niedawno o rozstrzygnięciu konkursów na telenowelę dla TVP1 i serial kryminalno-sensacyjny dla TVP2. Może właśnie o tym drugim mówił Krzysztof Rutkowski. Autorem nowego projektu pt. "Paradoks" jest Igor Brejdygant, a reżyserem Greg Zgliński.

Rutkowski kilka lat temu grał w serialu "Detektyw" w TVN. Pamiętacie Rutkowski Patrol?

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Zobacz także