Trwa ładowanie...

Ostatnia prosta przed finałem programu "Projektanci na start"!

Share
Ostatnia prosta przed finałem programu "Projektanci na start"!
Źródło: fox life
dwbwvv0

W programie pozostała już tylko trójka najlepszych projektantów. Kreacje, które stworzyli w poprzednim odcinku, znów będą w centrum uwagi. Jurorzy razem z redaktor naczelną magazynu "InStyle", Anną Zejdler-Ibisz, ocenią ich potencjał i zadecydują, kto otrzyma prestiżową nagrodę – pierwszą sesję okładkową sygnowaną własnym nazwiskiem. Młodzi twórcy będą musieli jak najlepiej zaprezentować swoją wizję, współpracując z Marceliną Zawadzką w roli modelki i Markiem Straszewskim za obiektywem aparatu. Kto z nich będzie mógł zaprezentować swoją pracę na łamach magazynu i otrzyma bilet wstępu do finałowego odcinka? Dowiemy się już w środę 8 stycznia o godz. 22.00.

W poprzednim odcinku programu „Projektanci na start” uczestnicy stanęli przed niezwykłym wyzwaniem. Modelką, dla której projektowali kreację, była sama prowadząca, Marcelina Zawadzka. W trudnych warunkach z rywalizacji odpadł Damian Konieczny. Mimo to zachwycił Anetę Kręglicką, Monę Kinal i Marka Straszewskiego swoją pracowitością i niezwykłymi pomysłami na konstrukcje strojów, w których zawsze przemycał własny, unikalny styl. W najbliższą środę, trójka finalistów, Pjotr Górski, Jarosław Juźwin oraz Dagmara Stawiarska, zmierzą się w walce o atrakcyjną nagrodę i, co najważniejsze, o wejście do ścisłego finału „Projektantów na start”.

dwbwvv0

Ten odcinek programu może być dla widzów dość niezwykły. Nie zobaczą oni nowych kreacji stworzonych w pracowni projektantów. Uczestnicy mieli za to okazję pokazać swoje umiejętności stylizacyjne. Musieli wykazać się też determinacją i pewnością siebie w walce o przeforsowanie własnych pomysłów podczas sesji zdjęciowej autorstwa Marka Straszewskiego. Jak się okazało, nie była to dla nich lekka praca, tak samo jak dla naszej wspaniałej modelki i prowadzącej program – Marceliny. Ale o tym widzowie będą musieli się przekonać już sami… – mówi Magdalena Strobel, dyrektor marketingu FOX International Channels Poland.

Trójka finalistów będzie miała okazję poznać tajniki prawdziwych sesji zdjęciowych, co okaże się dosyć stresującym doświadczeniem. Dotychczas z Markiem Straszewskim spotykali się podczas oceny projektów przez grono jurorów w Centrum Promocji Mody. Teraz poznają jego pracę „od kuchni”. Będą musieli walczyć o każdy element stylizacji i każdą pozę Marceliny, aby ich kreacja wypadła jak najlepiej i miała szansę pojawić się na okładce magazynu InStyle. Kto spośród młodych projektantów będzie miał szansę spełnić swoje marzenia i zaprezentować swoją sukienkę szerokiemu gronu czytelników i kto będzie grał o najwyższą stawkę biorąc udział w finale? Widzowie dowiedzą się już w najbliższą środę!

  1. odcinek programu „Projektanci na start” zostanie wyemitowany w środę, 8 stycznia br. o godzinie 22.00 na antenie kanału FOX Life.
dwbwvv0

Podziel się opinią

Share
dwbwvv0
dwbwvv0