RozrywkaNowy program TVP to będzie hit. Przebije "Rolnik szuka żony"

Nowy program TVP to będzie hit. Przebije "Rolnik szuka żony"

Nowy program TVP to będzie hit. Przebije "Rolnik szuka żony"
Źródło zdjęć: © ons.pl
Patrycja Ceglińska-Włodarczyk

10.01.2019 14:49, aktual.: 10.01.2019 15:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marta Manowska poprowadzi nowy program, którego bohaterami będą energiczni seniorzy. "Potrafiliśmy się bawić i cieszyć jak dzieci" - wyznał jeden z uczestników "Sanatorium miłości".

- Jacek Kurski zapewnia, że "Sanatorium miłości" będzie absolutnym hitem i nie omieszka wspomnieć o nim na konferencji podsumowującej trzy ostatnie lata pracy Telewizji Polskij - powiedziała Marta Manowska, prowadząca nowy program w TVP2.

Format będzie konkurencją dla "Rolnik szuka żony", ale tym razem miłości poszukują samotni emeryci. Do sanatorium w Ustroniu przyjechało sześć energicznych kobiet i sześciu szalonych mężczyzn. To dwanaście osób, które po raz pierwszy spotkały się na planie programu, o różnych temperamentach, zainteresowaniach i poglądach. Łączy ich jedno. Wszyscy szukają kogoś, kto będzie przy nich na dobre i na złe, a "Sanatorium miłości" ma im w tym pomóc.

Przed uczestnikami turnus pełen wrażeń, zabiegów kondycyjnych oraz niezapomnianych atrakcji. Wszystkiemu będzie przyglądała się Marta Manowska, która zawsze służy też dobrą radą i wyciągnie pomocną dłoń.

Uczestnicy programu "Sanatorium miłości"

- To program o prawdziwych emocjach, pokonywaniu siebie i odwadze. Inteligentni, dowcipni, błyskotliwi - portret pokolenia 60+ - powiedziała Marta Manowska.

Zgłoszeń do programu nie brakowało. Ostatecznie widzowie będą mogli zobaczyć w "Sanatorium miłości" Ninę, która jest wulkanem energii, Wiesię, rozbawiającą wszystkich do łez czy Walentynę, wrażliwą romantyczkę. Poza tym na ekranie pojawi się też subtelna Małgorzata, refleksyjna ekolożka Teresa i Joanna.

Obraz
© ons.pl

- To było coś pięknego! Jestem szczęśliwa, było cudnie. Kocham to wszystko, kocham ludzi. Przeżycia tak piękne, takie niespodzianki. Polecam każdej kobiecie, każdemu mężczyźnie, żeby nie siedzieli w domu, nie oglądali telewizji non stop. Żeby wyszli do ludzi, uśmiechnęli się, komuś pomogli, zaczęli żyć - Nina podzieliła się swoimi wrażeniami o programie.

Joanna także jest szczęśliwa, że wzięła udział w show. Nie żałuje swojego zgłoszenia.

- Wiele się nauczyłam, zrobiłam mnóstwo ciekawych rzeczy. Powtórzyłabym to kolejny raz. Wspaniali ludzie, niezapomniane chwile - powiedziała.

Emeryci, których zobaczymy na ekranach nie szczędzą też ciepłych słów prowadzącej. Marta Manowska skradła ich serca.

- Ekipa, która była w sanatorium to fantastyczna ekipa. Cieszę się, że ich poznałam. Marta, ukłony dla ciebie. Świetnie nas prowadziłaś, dużo z nami rozmawiałaś. Jesteś tak szczera i bezpretensjonalna, że chapeau bas - wychwala Manowską Teresa.

Prowadząca nie kryła wzruszenia.

- Zakochałam się w Marcie, naprawdę - zaskoczyła swoim wyznaniem Wiesia.

Panowie, równie energiczni jak panie, z pewnością skradną serca widzów. Marek, ukryty sportman, Cezary showman jakich mało czy długodystansowy kolaż, Ryszard. Oprócz nich w "Sanatorium miłości" wrażeń szukają Lesław, człowiek-dusza, Krzysztof, prawdziwy łowca i jeszcze jeden Ryszard.

Obraz
© WP Gwiazdy Exclusive

- Dla mnie ten program był wspaniałą przygodą. Coś wspaniałego. Nabrałem pewności siebie, spotkałem wspaniałych ludzi. Dziękuję Marcie, bo to kobieta "ze szczytów". Mogłem biegać po górach, schudłem kilka kilogramów - wyznał Marek.

- Pobyt w Ustroniu wyzwolił w nas wspomnienia z dzieciństwa. Potrafiliśmy się bawić i cieszyć jak dzieci. Zawdzięczamy to oczywiście Marcie i ekipie. Zobaczyliśmy, ile pracy trzeba włożyć w to, aby stworzyć taki program. Robiliśmy coś, czego nie odważylibyśmy się robić na własną rękę - dodał Krzysztof.

Obraz
© WP Gwiazdy Exclusive

Pierwszy odcinek nowego programu zostanie wyemitowany 20 stycznia o godz. 21:15 na antenie TVP1. Kolejne odcinki: co niedzielę do 24 marca 2019 r.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (17)
Zobacz także