Trwa ładowanie...
d2uft4r

Nowy program TVP to będzie hit. Przebije "Rolnik szuka żony"

Marta Manowska poprowadzi nowy program, którego bohaterami będą energiczni seniorzy. "Potrafiliśmy się bawić i cieszyć jak dzieci" - wyznał jeden z uczestników "Sanatorium miłości".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marta Manowska z uczestnikami "Sanatorium miłości"
Marta Manowska z uczestnikami "Sanatorium miłości" (ons.pl)
d2uft4r

- Jacek Kurski zapewnia, że "Sanatorium miłości" będzie absolutnym hitem i nie omieszka wspomnieć o nim na konferencji podsumowującej trzy ostatnie lata pracy Telewizji Polskij - powiedziała Marta Manowska, prowadząca nowy program w TVP2.

Format będzie konkurencją dla "Rolnik szuka żony", ale tym razem miłości poszukują samotni emeryci. Do sanatorium w Ustroniu przyjechało sześć energicznych kobiet i sześciu szalonych mężczyzn. To dwanaście osób, które po raz pierwszy spotkały się na planie programu, o różnych temperamentach, zainteresowaniach i poglądach. Łączy ich jedno. Wszyscy szukają kogoś, kto będzie przy nich na dobre i na złe, a "Sanatorium miłości" ma im w tym pomóc.

d2uft4r

Przed uczestnikami turnus pełen wrażeń, zabiegów kondycyjnych oraz niezapomnianych atrakcji. Wszystkiemu będzie przyglądała się Marta Manowska, która zawsze służy też dobrą radą i wyciągnie pomocną dłoń.

Uczestnicy programu "Sanatorium miłości"

- To program o prawdziwych emocjach, pokonywaniu siebie i odwadze. Inteligentni, dowcipni, błyskotliwi - portret pokolenia 60+ - powiedziała Marta Manowska.

d2uft4r

Zgłoszeń do programu nie brakowało. Ostatecznie widzowie będą mogli zobaczyć w "Sanatorium miłości" Ninę, która jest wulkanem energii, Wiesię, rozbawiającą wszystkich do łez czy Walentynę, wrażliwą romantyczkę. Poza tym na ekranie pojawi się też subtelna Małgorzata, refleksyjna ekolożka Teresa i Joanna.

ons.pl

- To było coś pięknego! Jestem szczęśliwa, było cudnie. Kocham to wszystko, kocham ludzi. Przeżycia tak piękne, takie niespodzianki. Polecam każdej kobiecie, każdemu mężczyźnie, żeby nie siedzieli w domu, nie oglądali telewizji non stop. Żeby wyszli do ludzi, uśmiechnęli się, komuś pomogli, zaczęli żyć - Nina podzieliła się swoimi wrażeniami o programie.

Joanna także jest szczęśliwa, że wzięła udział w show. Nie żałuje swojego zgłoszenia.

d2uft4r

- Wiele się nauczyłam, zrobiłam mnóstwo ciekawych rzeczy. Powtórzyłabym to kolejny raz. Wspaniali ludzie, niezapomniane chwile - powiedziała.

Emeryci, których zobaczymy na ekranach nie szczędzą też ciepłych słów prowadzącej. Marta Manowska skradła ich serca.

- Ekipa, która była w sanatorium to fantastyczna ekipa. Cieszę się, że ich poznałam. Marta, ukłony dla ciebie. Świetnie nas prowadziłaś, dużo z nami rozmawiałaś. Jesteś tak szczera i bezpretensjonalna, że chapeau bas - wychwala Manowską Teresa.

Prowadząca nie kryła wzruszenia.

d2uft4r

- Zakochałam się w Marcie, naprawdę - zaskoczyła swoim wyznaniem Wiesia.

Panowie, równie energiczni jak panie, z pewnością skradną serca widzów. Marek, ukryty sportman, Cezary showman jakich mało czy długodystansowy kolaż, Ryszard. Oprócz nich w "Sanatorium miłości" wrażeń szukają Lesław, człowiek-dusza, Krzysztof, prawdziwy łowca i jeszcze jeden Ryszard.

WP Gwiazdy Exclusive

- Dla mnie ten program był wspaniałą przygodą. Coś wspaniałego. Nabrałem pewności siebie, spotkałem wspaniałych ludzi. Dziękuję Marcie, bo to kobieta "ze szczytów". Mogłem biegać po górach, schudłem kilka kilogramów - wyznał Marek.

d2uft4r

- Pobyt w Ustroniu wyzwolił w nas wspomnienia z dzieciństwa. Potrafiliśmy się bawić i cieszyć jak dzieci. Zawdzięczamy to oczywiście Marcie i ekipie. Zobaczyliśmy, ile pracy trzeba włożyć w to, aby stworzyć taki program. Robiliśmy coś, czego nie odważylibyśmy się robić na własną rękę - dodał Krzysztof.

WP Gwiazdy Exclusive

Pierwszy odcinek nowego programu zostanie wyemitowany 20 stycznia o godz. 21:15 na antenie TVP1. Kolejne odcinki: co niedzielę do 24 marca 2019 r.

d2uft4r

Podziel się opinią

Share

d2uft4r

d2uft4r