Trwa ładowanie...

"Sanatorium miłości": Kiedy premiera programu TVP? Wiemy!

Po sukcesie "Rolnik szuka żony" przyszedł czas na coś nowego. Tym razem TVP chce pomóc znaleźć miłość emerytom. Zobaczcie, kiedy odbędzie się premiera "Sanatorium miłości".

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Sanatorium miłości": Kiedy premiera programu TVP? Wiemy!Źródło: Facebook.com
dxhbr0k
dxhbr0k

"Sanatorium milości": Rolnicy w odstawkę
TVP postanowiła zrobić widzom nie lada gratkę i stworzyła nowy program. Tym razem rolnicy idą w odstawkę i miłości będą szukać starsi ludzie. Pomóc ma im w tym nie kto inny jak Marta Manowska, która bardzo dobrze znana jest widzom z produkcji "Rolnik szuka żony". Uspakajamy jednak, że "Rolnik szuka żony" na antenę TVP wróci w drugiej połowie roku.

- Cieszę się, że narodził się pomysł takiego programu. Jego bohaterowie, ludzie w jesieni swojego życia, są naprawdę w pięknym wieku. To taki moment, kiedy ma się już za sobą wychowanie dzieci, wypuszczenie ich na świat, oddanie im toru w sztafecie życia - mówiła Marta Manowska serwisowi wirtualnemedia.pl.

"Sanatorium miłości": O co chodzi w nowym programie TVP?
Jak można było przeczytać na stronie wirtualnemedia.pl, dwanastu uczestników show TVP przez trzy tygodnie w Ustroniu przeżyje telewizyjną przygodę, która być może zakończy się wielką miłością. A jak wiadomo, "Rolnik" szczęśliwie połączył kilka par. Oprócz tego program będzie starał się pokazać, że jesień życia jest piękna. Wbrew powszechnym wyobrażeniom.

dxhbr0k

"Sanatorium miłość": Kiedy premiera?
Serwis telemagazyn.pl podaje, że premiera "Sanatorium miłości" odbędzie się już 20 stycznia na antenie TVP1 o godzinie 21:15!

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dxhbr0k
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dxhbr0k