Rozrywka"Sanatorium miłości": Kiedy premiera programu TVP? Wiemy!

"Sanatorium miłości": Kiedy premiera programu TVP? Wiemy!

"Sanatorium miłości": Kiedy premiera programu TVP? Wiemy!
Źródło zdjęć: © Facebook.com

02.01.2019 12:25, aktual.: 02.01.2019 15:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Po sukcesie "Rolnik szuka żony" przyszedł czas na coś nowego. Tym razem TVP chce pomóc znaleźć miłość emerytom. Zobaczcie, kiedy odbędzie się premiera "Sanatorium miłości".

"Sanatorium milości": Rolnicy w odstawkę
TVP postanowiła zrobić widzom nie lada gratkę i stworzyła nowy program. Tym razem rolnicy idą w odstawkę i miłości będą szukać starsi ludzie. Pomóc ma im w tym nie kto inny jak Marta Manowska, która bardzo dobrze znana jest widzom z produkcji "Rolnik szuka żony". Uspakajamy jednak, że "Rolnik szuka żony" na antenę TVP wróci w drugiej połowie roku.

- Cieszę się, że narodził się pomysł takiego programu. Jego bohaterowie, ludzie w jesieni swojego życia, są naprawdę w pięknym wieku. To taki moment, kiedy ma się już za sobą wychowanie dzieci, wypuszczenie ich na świat, oddanie im toru w sztafecie życia - mówiła Marta Manowska serwisowi wirtualnemedia.pl.

"Sanatorium miłości": O co chodzi w nowym programie TVP?
Jak można było przeczytać na stronie wirtualnemedia.pl, dwanastu uczestników show TVP przez trzy tygodnie w Ustroniu przeżyje telewizyjną przygodę, która być może zakończy się wielką miłością. A jak wiadomo, "Rolnik" szczęśliwie połączył kilka par. Oprócz tego program będzie starał się pokazać, że jesień życia jest piękna. Wbrew powszechnym wyobrażeniom.

"Sanatorium miłość": Kiedy premiera?
Serwis telemagazyn.pl podaje, że premiera "Sanatorium miłości" odbędzie się już 20 stycznia na antenie TVP1 o godzinie 21:15!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (12)
Zobacz także