Trwa ładowanie...
d48fxjf

Nowe informacje ws. Patryka Niekłania. Finalista "Mam Talent" wciąż w szpitalu

Patryk Niekłań zdobył sympatię widzów w "Mam Talent". Dzisiaj wszyscy trzymają kciuki za jego powrót do zdrowia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Patryk Niekłań
Patryk Niekłań (Facebook.com)
d48fxjf

Fani cały czas martwią się o zdrowie Patryka Niekłania, finalisty "Mam Talent". Akrobata trafił w ciężkim stanie do jednego z warszawskich szpitali dzień po finale programu. Mężczyzna wracał samochodem w rodzinne strony, kiedy jego auto wpadło w poślizg i uderzyło w drzewo.

Stan Patryka Niekłania nie był najlepszy. Jako pierwsi pisaliśmy o tym, że być może będzie potrzebna zbiórka na rehabilitację sportowca. Po kilku dniach pobytu w szpitalu, żona akrobaty poinformowała nas, że jego stan jest stabilny, a więcej być może powie, jak Patryk będzie czuł się lepiej.

d48fxjf

Niestety, ostatnio odmówiła komentarza w sprawie zdrowia Patryka. Udało nam się jednak dowiedzieć, że finalista "Mam Talent" wciąż przebywa w szpitalu.

- Patryk jeszcze nie wyszedł ze szpitala. Jego stan zdrowia na to nie pozwala - powiedział w rozmowie z WP Teleshow informator.

Przy Patryku czuwają cały czas żona z córką, a także reszta rodziny. Wszyscy mogą liczyć na wsparcie przyjaciół i fanów Niekłania. W mediach społecznościowych pojawia się wiele słów wsparcia.

Trzymamy kciuki za powrót do zdrowia!

d48fxjf

ZOBACZ TAKŻE: Prokop próbuje "ukryć się" przed paparazzi

d48fxjf

Podziel się opinią

Share
d48fxjf
d48fxjf