Trwa ładowanie...

"Nie ma jak Polska": Orłoś rusza w podróż po Polsce!

Share
"Nie ma jak Polska": Orłoś rusza w podróż po Polsce!Źródło: AKPA
d3p2qx4

[

]( http://www.fakt.pl )

d3p2qx4

Maciej Orłoś popularność i sympatię widzów zdobył jako prezenter ”Teleexpressu”. Teraz dziennikarza możemy oglądać w nowej roli – współgospodarza programu „Nie ma jak Polska”, który właśnie zadebiutował na antenie TVP 1.

Maciej Orłoś w podróż po najciekawszych zakątkach Polski wyrusza wraz z Anną Karną, która doskonale jest znana wszystkim widzom TVP Polonia. Nam dziennikarz opowiada o kulisach programu.

– „Nie ma jak Polska” realizujemy w ścisłej współpracy z Polską Organizacją Turystyczną i to ona nam sugeruje, jakie miejsca warto odwiedzić i pokazać widzom – mówiOrłoś. I dodaje: Wraz z moją towarzyszką podróży będziemy się zakładać , kto wybrał bardziej ekscytujące miejsca i ciekawiej je zaprezentował, a tym samym skuteczniej zachęcił widzów do podróży po danym regionie. O tym, kto ma rację, decydują widzowie w głosowaniu sms-owym. Ta osoba, która przegra rywalizację, musi wykonać ustalone uprzednio zadanie, np. wydoić krowę czy wystrzelić z armaty – opowiada ze śmiechem dziennikarz.

Maciej Orłoś zdradził nam też skąd wziął się pomysł na zrobienie takiego właśnie programu.
– Mam doświadczenie w tworzeniu takich programów. Kiedyś prowadziłem przecież „A to Polska właśnie”, w którym jeździliśmy o kraju i pokazywaliśmy polskie miasta. Poza tym uważam, że Polska nie jest odkryta, a naprawdę jest u nas, co zwiedzać i oglądać. Najpierw mieliśmy robić ten program z Jarkiem Kretem, ale z różnych powodów ten pomysł nie mógł być zrealizowany – mówi Orłoś.

d3p2qx4

Dziennikarz przyznaje też, że każda podróż to dla niego nowe odkrycie – Otwierają mi się oczy! Chociaż do tej pory dużo jeździłem po Polsce, to wciąż odkrywam jakieś unikatowe zakątki. Natomiast ogromny sentyment mam do Mazur, polskiego wybrzeża, Półwyspu Helskiego, Mierzei Wiślanej, Bieszczad i Podhala – wyznaje Orłoś.

Program ma być realizowany do końca roku, więc dziennikarza czeka w wakacje mnóstwo pracy. Maciej Orłoś nie przejmuje się jednak tym, bo jak twierdzi, sukces zależy od dobrej organizacji pracy, a z tym tym akurat, dzięki producentowi, nie ma najmniejszego problemu.

Nie ma jak Polska, TVP 1, godz. 13.40, ndz., magazyn turystyczny,30 min.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Natalia Lesz: Chciałabym się zakochać

d3p2qx4

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g ) * Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

d3p2qx4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3p2qx4
d3p2qx4