Talent ShowMust Be The Music: odcinek 1

Must Be The Music: odcinek 1

Must Be The Music: odcinek 1
Źródło zdjęć: © Polsat

10.03.2011 14:47, aktual.: 25.11.2013 12:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pierwszy odcinek nowego show udowodnił, że jury *”Must Be The Music“ potrafi ostro skrytykować zadufanych w sobie uczestników oraz wzruszyć się do łez, gdy ktoś rzeczywiście posiada unikalny talent i skromność. Polały się łzy i nie tylko odrzuceni kandydaci płakali! Do ich grona dołączyli KoraKora i Łozo!*

Pierwszy na scenie pojawił się zespół „Dig the hole”. Wszyscy pewnie zapomnieliby o tym występie, gdyby nie wokalistka, która do złudzenia przypominała Dodę i zapewniała zniesmaczonych jurorów, że nie zdaje sobie z tego sprawy.

Kora nie wytrzymała i dosłownie wykrzyczała do dziewczyny:
- Ty jesteś very cheap, a masz wszystko, żeby taką nie być. Gdyby ja cię wzięła w obroty, to byś była super laską. Inaczej zawsze będziesz takim koczkodanem. Nie możesz wychodzić na scenę w prywatnych ciuchach, w butach, w których chodzisz po ulicy, to jest obraza dla widza!

„Dig the hole” usłyszeli cztery razy „nie” od jurorów.

Kolejny uczestnik doprowadził jurorów do łez. Był nim trzynastoletni Sebastian Rutkowski, który śpiewał trudny utwór Czesława Niemena: "Dziwny jest ten świat". Po występie jurorzy nie wiedzieli, co powiedzieć i pełni wzruszenia przepuścili uczestnika do kolejnego etapu.

Następna uczestniczka, Pani Maria z Goleniowa, przyszła chyba do programu w poszukiwaniu męża, bo talentu wokalnego nie posiadała w ogóle.

- Jestem stanu wolnego, nie ukrywam, że szukam męża – powiedziała na samym początku.
Jedynie Łozo dla żartu postanowił dać jej szansę i nacisnął „tak”. Pozostali jurorzy byli niewzruszeni, co doprowadziło Panią Marię do rzewnych łez.

Conrado Yanez to uczestnik, który do Polski przyjechał z Filipin i swoim śpiewem a'la Louis Armstrong wzruszył całe jury i zagwarantował sobie udział w kolejnym etapie show.

Piętnastoletnia Magda Wasylik oczarowała jurorów bardzo dojrzałym wykonaniem przeboju Christiny Aguilery. Można się było spodziewać, że dziewczyna znajdzie się w kolejnej turze.

Kolejny kandydat, Krystian Maliszewski, czyli skrzyżowanie Marylina Mansona z fałszującym Elvisem Presly'em nie do końca przekonał Łoza, ale i tak jurorzy wybronili go przed odpadnięciem z ”Must Be The Music“.

Żeński zespół „Divorce Cake” wyprowadził Korę z równowagi. Jurorka grzmiała na dziewczyny, że tylko ładnie wyglądają, a śpiewać i grać nie potrafią.

Do łez rozśmieszył jurorów i publiczność występ zespołu „Saturn Band”, który z radosnym dystansem do siebie, wykonał utwór „Różowa taczka”. Ambitny refren powalił wszystkich na kolana: Ty będziesz moja, ja będę twój, będziemy razem wywalać gnój!

Nie wiadomo, czy „Saturn Band” wygrają program ”Must Be The Music“ (w końcu jurorzy przepuścili go do następnego etapu!), ale jego utwór chwilę po emisji programu stał się internetowym hitem. Ci panowie już wygrali!

Zobacz także:

[

Gwiazda na wizji poszła do łóżka z ochroniarzem! ]( http://teleshow.pl/gid,13142363,img,13142390,kat,1024839,title,Kim-Kardashian-przekroczyla-kolejna-granice,galeria.html )
[

Dramat jurorki Mam talent. Straciła dziecko! ]( http://teleshow.pl/gid,13107372,img,13107433,kat,1024839,title,Dramat-jurorki-Mam-talent-Stracila-dziecko,galeria.html )
[

Gwiazdy „Słonecznego patrolu” dziś. Jak wyglądają? ]( http://teleshow.wp.pl/jak-dzis-wygladaja-gwiazdy-slonecznego-patrolu-6026603162764417g )
[

Najlepsze prostytutki w Hollywood ]( http://film.wp.pl/nierzadnice-hollywood-6025275877319297g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także