Trwa ładowanie...

Must be the music 2: Odcinek 2

Must be the music 2: Odcinek 2Źródło: Polsat/Studio69
d1bu87b
d1bu87b

W drugim odcinku, podobnie jak tydzień temu, nie zabrakło prawdziwych emocji. Muzyka, jaką prezentowali wczorajsi uczestnicy, była niezwykle różnorodna. I na równie różnym poziomie.

Mogliśmy usłyszeć, m.in.: doskonałego brytyjskiego rocka - bezrobotny pan Roman zachwycił wykonaniem "All right now" legendarnej grupy Free, studentka medycyny oczarowała jurorów utworem Duffy - "Mercy", charyzmatyczny wokalista grupy o oryginalnej nazwie - Kamień, Kamień, Kamień - spodobał się wszystkim, oprócz Kory, z kolei pani Renata, która na casting do Warszawy przemierzyła blisko pół Polski, sprawiła, że cała czwórka jurorów była pod ogromnym wrażeniem - Adam Sztaba skomentował jej wystep słowami: - Poziom abstrakcji tego wykonu był tak niezwykły, że Picasso i Monty Python razem wzięci by po prostu nie wystarczyli, to było niebywałe...

(fot. Polsat/Must be the music)
Źródło: (fot. Polsat/Must be the music)

Drugi odcinek udowodnił, że do programu "Must be the music" mogą zgłaszać się naprawdę różni wykonawcy, którzy prezentują każdy rodzaj muzyki - nastoletnia Natalia powaliła swoim wykonaniem surowe jury. Z jakim repertuarem? Zaskakującym, to na pewno. Ta skromna i lekko przerażona dziewczyna zaśpiewała jedną z arii operowych Pucciniego - "O mio babbino care". Jako jedyna dostała owacje na stojąco. Niesamowity okazał się też występ kapeli góralskiej Ino Ros - Janosik z Nowego Targu zachwycił wszystkich. Górale wykonali najpierw ludową przyśpiewkę "Mamko moja", a potem pod wpływem jurorów i zgromadzonej publiczności, na bis zagrali "Bo jo Cie kochom" De Press - Teatr Roma po ich występach oszalał.

Ale byli i tacy, którym nie udało się przekonać do siebie jurorów. Z pewnością należeli do nich młodzi członkowie duetu Microlovers, którzy wykonali jeden z przebojów Ich Troje, czy uczestniczka, która zaśpiewała popularny "Simply the best" Tiny Turner. Z kolei Iryna, studentka prawa ze Lwowa, po swoim występie najpierw dostała 3 razy NIE i jedno TAK od Adama Sztaby, ale ostatecznie skończyło się na 3 TAK i jednym twardym NIE od Elżbiety Zapendowskiej. Byli przedstawiciele disco-polo, a także amatorzy irlandzkiego folku.

d1bu87b

Tekst: Polsat

(fot. Polsat/Studio69)
Źródło: (fot. Polsat/Studio69)

Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!

Teleshow.pl na Facebooku

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d1bu87b
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1bu87b