Trwa ładowanie...
ycipk-12iqgm

Meghan Markle była hostessą w telewizyjnym show. Dziś może się tego wstydzić

Meghan Markle nie zawsze była gwiazdą. Kilkanaście lat temu występowała jako hostessa w telewizyjnym show. Choć nie było to zbyt ambitne zajęcie, pozwalało jej związać koniec z końcem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Meghan Markle była hostessą w programie "Deal or No Deal"
Meghan Markle była hostessą w programie "Deal or No Deal" (Youtube.com)
ycipk-12iqgm

Zanim Meghan Markle dołączyła do rodziny królewskiej, imała się różnych zajęć. Nie jest łatwo utrzymać się w Toronto, gdzie wcześniej mieszkała, więc oprócz aktorstwa próbowała swoich sił np. w produkcjach telewizjnych. Jednym z show, w którym brała udział, był "Deal or No Deal" ("Grasz czy nie grasz").

Idea programu polegała na tym, że uczestnik gry wybierał jedną z 26 zamkniętych walizek, w których znajdowały się określone sumy pieniędzy. Zadaniem prowadzącego było wykupywanie od uczestnika walizek za konkretne kwoty. Udział w programie nie wymagał od gracza żadnych umiejętności. Chodziło jedynie o łut szczęścia i emocje towarzyszące podczas otwierania walizek. "Deal or No Deal" bił rekordy oglądalności w ponad 20 krajach całego świata m.in. w Holandii, Stanach Zjednoczonych, Australii, Argentynie czy Polsce.

ycipk-12iqgm

Na czym polegała rola Meghan? Otóż przyszła księżna była jedną ze skąpą odzianych hostess, których zadaniem było... trzymanie walizki. Jej rolą było uśmiechanie się do uczestnika i eksponowanie tego, co zawiera neseser. Przygoda Markle z show trwała prawie rok. W najśmielszych snach nie przypuszczała nawet, że za 10 lat pozna swojego księcia z bajki. Dosłownie.

Meghan przyznała po latach, że praca w "Deal or No Deal" pomagała jej wiązać koniec z końcem. Dzięki temu też zrozumiała, czym wolałaby zajmować się w życiu. Co ciekawe, Meghan chciała też być zatrudniona jako modelka na "The Wendy Williams Show".

- Przyszła tu, by być jedną z naszych modelek. Meghan chciała tu pracować. To było zanim poznała mężczyznę - rudowłosego Harry'ego - powiedziała prowadząca show, Wendy Williams.

Niestety, pracy nie dostała. Ratunkiem okazał się casting do serialu "Suits" ("W garniturach"). Tam przyszła księżna miała już znacznie więcej szczęścia i w rezultacie dołączyła do obsady. Żałujecie, że, gdy została żoną księcia, porzuciła pracę w show-biznesie?

ycipk-12iqgm

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-12iqgm

ycipk-12iqgm
ycipk-12iqgm