Marzena Rogalska wsparła Strajk Kobiet. Fani oburzeni

Marzena Rogalska została skrytykowana przez fanów
Marzena Rogalska została skrytykowana przez fanów
Źródło zdjęć: © ONS

31.10.2020 20:45, aktual.: 01.03.2022 14:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marzena Rogalska, która prowadzi program "Pytanie na śniadanie" w TVP, wsparła Strajk Kobiet. Nie spodziewała się takiej reakcji fanów.

Marzena Rogalska to kolejna gwiazda TVP, która postanowiła wyrazić publicznie poparcie dla protestujących na ulicach miast kobiet. Na co dzień prezenterka prowadzi program "Pytanie na śniadanie", gdzie jej partnerem jest Tomasz Kammel. Gospodarze śniadaniówki słyną z tego, że są bardzo weseli i chętnie wchodzą w interakcje ze swoimi gośćmi. Nic dziwnego, że oboje mają sporo fanów.

Tym razem jednak post Rogalskiej nie spodobał się wielu internautom. Prezenterka opublikowała zdjęcie z lotu ptaka ronda Dmowskiego w Warszawie, podczas protestu, który odbył się 30 października. Zdjęcie opatrzyła sercem i hasztagami typu "wolność wyboru" czy "nie oceniaj".

Pod postem wywiązała się burza. Część fanów poparła Rogalską, pisząc: "Brawo!", "Czekałam na ten komentarz".

Pojawiły się też słowa troski: "Pani Marzenko, nie zwolnią pani za to z TVP? A może byłoby lepiej, gdyby pani sama odeszła. Bardzo Panią lubię, a nie lubię TVP".

Ale posypały się też słowa krytyki: "Jestem bardzo rozczarowana, pani Marzeno taką postawą, a później uśmiechając się rano do ludzi, będzie pani opowiadała o dystansie, maseczkach i o tym jak niebezpieczny jest wirus", "Jest pani moim wielkim rozczarowaniem", "Jestem oburzona, szczyt głupoty. Jak można popierać tę zawieruchę?", "Myślałam, że pani jest mądrzejsza".

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (756)
Zobacz także