Trwa ładowanie...

"Mam Talent!": 18-letni Marcin Patrzałek podbija amerykańską edycję programu

W najnowszej amerykańskiej edycji "Mam Talent!" wziął 18-letni Marcin Patrzałek. Młody Polak podbił serca jurorów oraz publiczności.

"Mam Talent!": 18-letni Marcin Patrzałek podbija amerykańską edycję programuŹródło: East News
d4h7i41
d4h7i41

"Mam Talent!": 18-letni Polak podbija amerykańską edycję programu

Marcin Patrzałek podbił serca widzów już na etapie castingów do amerykańskiego "Mam Talent!". 18-latek zachwycił jurorów gitarowym wykonaniem V symfonii Beethovena, a także utworu "Toxicity" grupy System Of A Down. Simon Cowell, który ma renomę najsurowszego sędziego, nie ukrywał swojego zachwytu nad występem młodego Polaka.

- Pokazałeś, po co ten instrument stworzono. To było wspaniałe - mówił.

Marcin Patrzałek, pomimo młodego wieku, ma już wiele sukcesów na koncie. Najpierw udało mu się wygrać jedną z edycji "Must Be The Music". Cztery lata później wziął udział we włoskim talent-show "Tu Si Que Vales", gdzie również zdobył pierwsze miejsce.

d4h7i41

Kim jest Marcin Patrzałek?

Marcin Patrzałek urodził się w 2001 r. w Kielcach. Telewizyjny debiut zaliczył już jako 14-latek. 18-letni muzyk ma w planach przeprowadzkę do Stanów Zjednoczonych. Podczas castingu do amerykańskiego "Mam Talent!" wyznał, że udało mu się dostać do Berklee College w Bostonie, gdzie będzie kształcił się w kierunku muzycznym.

d4h7i41
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4h7i41