Trwa ładowanie...

Kożuchowska policjantką!

Kożuchowska policjantką!Źródło: AKPA
d3m184s
d3m184s

Już niedługo Małgorzatę Kożuchowską zobaczymy w zupełnie nowym wcieleniu. Aktorka zagra w nowym serialu Dwójki "Nowa" policjantkę.

"Moja bohaterka to inspektor policji Paulina Barska. Dowodzi ona grupą ludzi rozwiązujących zagadki kryminalne i jest swoistym mózgiem tej komórki - opowiada Małgorzata Kożuchowska i zdradza, dlaczego przyjęła tę rolę. - Jest to ciekawe zadanie aktorskie, znacznie różniące się od tych, z którymi mierzyłam się dotychczas. Po rolach w serialach obyczajowych, ta postać jest dla mnie miłą odmianą" - zdradza.

Piękną aktorkę zobaczymy na ekranie z bronią w ręku ścigającą przestępców. "Specjalnie do tej produkcji przeszliśmy szkolenie ze strzelania z broni palnej. Po raz pierwszy w życiu trzymałam w ręku pistolet i muszę przyznać, że mam całkiem dobre oko" - opowiada Małgorzata Kożuchowska.

d3m184s

"Nowa" to serial sensacyjno-obyczajowy. Para policjantów-partnerów przeprowadza śledztwa w wielkim mieście. Główna bohaterka Ada Mielcarz dostaje się na staż do wydziału kryminalnego Komendy Głównej Policji w Warszawie. Zostaje partnerem doświadczonego policjanta Macieja Wolskiego, a jej przełożoną jest właśnie inspektor Barska, czyli Małgorzata Kożuchowska i komisarz Andrzej Radwan, w którego wciela się Szymon Bobrowski.

W poszczególnych odcinkach bohaterowie serialu odkrywać będą tajemnice zabójstw, oszustw, czy porwań. Na ekranie zobaczymy również: Andrzeja Nejmana, Piotra Grabowskiego, Marcina Bosaka, debiutującą na małym ekranie, odtwórczynię głównej roli Justynę Schneider, czy Magdalenę Różczkę.

Zobacz także:

[

CICHOPEK ZATRUDNIŁA SOBOWTÓRA?! ]( http://teleshow.wp.pl/cichopek-zatrudnila-sobowtora-6026595951911553g )
[

TE AKTORKI SYPIAJĄ Z REŻYSEREM „M JAK MIŁOŚĆ” ]( http://teleshow.wp.pl/ostalowska-ma-romans-z-rezyserem-m-jak-milosc-6026595205461121g )
[

JAK ZMIENIALI SIĘ BOHATEROWIE „KLANU”? ]( http://teleshow.wp.pl/bohaterowie-klanu-jak-zmienili-sie-przez-tyle-lat-6026596496319105g )
[

DZIENNIKARKA UBLIŻYŁA NIEPEŁNOSPRAWNEJ ]( http://film.wp.pl/polsat-zaplaci-za-wyskoki-kazimiery-szczuki-6025283571462785g )

d3m184s
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3m184s