"Kości" znów na antenie!

"Kości" znów na antenie!
Źródło zdjęć: © Telewizja Polsat

25.02.2010 15:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ekscytujący, zabarwiony mrocznym poczuciem humoru serial kryminalny. Główni bohaterowie to naukowcy współpracujący z FBI w szczególnie skomplikowanych śledztwach, w których zawodzą standardowe metody identyfikacji zwłok. 28 lutego Telewizja POLSAT rozpocznie kontynuację premierowej czwartej serii serialu "Kości".

Doktor antropologii Temperance Brennan (Emily Deschanel)
posiada zdumiewającą zdolność odczytywania tropów z kości ofiar. Partneruje jej uwodzicielski agent specjalny Seeley Booth (David Boreanaz)
– były snajper. Wspólnie udaje im się rozwikłać wiele intrygujących i szokujących zagadek kryminalnych sprzed lat.

Podczas czterech lat wspólnej pracy obrócili romantyczne przekomarzanie się w bombę zegarową seksualnego napięcia. Dołączyli do rankingu najlepszych par telewizyjnych. W rezultacie „Kości” stały się uzależniającą ucztą, serialem kryminalnym z humorem i uczuciem, które doprowadza fanów do krzyku: Oni są idealni dla siebie! Dlaczego nie zdają sobie z tego sprawy?

Wiele ich różni, ale tylko pozornie. Oboje nie mogą zaprzeczyć, że coś ich do siebie przyciąga, a połączenie ich odrębnych sposobów myślenia przynosi rewelacyjne efekty w śledztwie.

Potwierdza to już pierwsza sprawa jaką bohaterowie muszą rozwikłać. Seryjny morderca - Grabarz powraca i porywa Bootha. Brennan dostaje wiadomość, że agent FBI został uprowadzony, pogrzebany żywcem i zostało mu 21 godzin życia. Tylko ona może go ocalić – w zamian za dowody z poprzedniego dochodzenia przeciw temu psychopacie. Temperance wraz z grupą przyjaciół z centrum badawczego Jeffersonian Institution w Waszyngtonie potrafią rozwiązać najbardziej szokującą zagadkę kryminalną. Czy będą równie skuteczni, gdy śmiertelne niebezpieczeństwo grozi jednemu z nich?

Zobacz także:

[

CICHOPEK ZATRUDNIŁA SOBOWTÓRA?! ]( http://teleshow.wp.pl/cichopek-zatrudnila-sobowtora-6026595951911553g )
[

GRZECZNE DZIEWCZYNKI NA "NAGICH" OKŁADKACH ]( http://teleshow.wp.pl/grzeczne-dziewczynki-szaleja-6034033195443329g )
[

JAK ZMIENIALI SIĘ BOHATEROWIE „KLANU”? ]( http://teleshow.wp.pl/bohaterowie-klanu-jak-zmienili-sie-przez-tyle-lat-6026596496319105g )
[

DZIENNIKARKA UBLIŻYŁA NIEPEŁNOSPRAWNEJ ]( http://film.wp.pl/polsat-zaplaci-za-wyskoki-kazimiery-szczuki-6025283571462785g ) Oprócz nowych, ciekawych intryg kryminalnych, tajemniczych morderstw i niebezpiecznych śledztw, w najnowszym sezonie „Kości” widzowie poznali młodszego brata agenta Bootha, Jareda (Brendan Fehr - znany z seriali: „Roswell”' i „CSI: Kryminalne zagadki Miami”) oraz młodego psychologa FBI - dr Lance Sweets (John Francis Daley).

Fani serialu z pewnością pamiętają szokujący finał trzeciej serii w którym okazało się, że inteligentny i utalentowany asystent Brennan – dr Zack Addy (Eric Millegan) pomagał psychopacie. Teraz zamknięty w szpitalu psychiatrycznym analizuje swoje błędy, a dr Sweets służy mu pomocą i odkrywa jego mroczny sekret.

Telewizja POLSAT wyemitowała do tej pory trzy i pół sezonu serialu, w sumie 71 odcinków. Od 28 lutego (godzina 22.00) nasi widzowie będą mogli śledzić kontynuację premierowego - czwartego sezonu, liczącą 13 odcinków.

Najnowsze sezony takich hitów, jak „CSI: Kryminalne zagadki Miami”, „CSI: Kryminalne zagadki Nowego Yorku”, „Kości” oraz „Skazany na śmierć” obejrzeć można w Polsacie tuż po zakończeniu premierowych emisji w USA.

Zobacz także:

[

CICHOPEK ZATRUDNIŁA SOBOWTÓRA?! ]( http://teleshow.wp.pl/cichopek-zatrudnila-sobowtora-6026595951911553g )
[

GRZECZNE DZIEWCZYNKI NA "NAGICH" OKŁADKACH ]( http://teleshow.wp.pl/grzeczne-dziewczynki-szaleja-6034033195443329g )
[

JAK ZMIENIALI SIĘ BOHATEROWIE „KLANU”? ]( http://teleshow.wp.pl/bohaterowie-klanu-jak-zmienili-sie-przez-tyle-lat-6026596496319105g )
[

DZIENNIKARKA UBLIŻYŁA NIEPEŁNOSPRAWNEJ ]( http://film.wp.pl/polsat-zaplaci-za-wyskoki-kazimiery-szczuki-6025283571462785g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także