Kornelia i Marek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wspierają WOŚP

Kornelia i Marek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wspierają WOŚP
Kornelia i Marek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wspierają WOŚP
Źródło zdjęć: © Instagram

01.02.2024 10:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kornelia i Marek to jedyna para z dziewiątej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", która po zakończeniu programu nadal jest razem. Młodzi postanowili w piękny sposób wesprzeć 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W minionej edycji miłosnego show TVN nie brakowało emocji. Jedną z ulubionych par widzów była Kornelia i Marek. Małżeństwo, które po raz pierwszy spotkało się dopiero na ślubnym kobiercu, połączyło prawdziwe uczucie. Kiedy opuściły ich kamery, oni byli przekonani o swojej miłości. Nawet bliska relacja mężczyzny z dość wścibską mamą nie przekreśliła ich związku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Od programowego ślubu minął rok. Marek oświadczył się Kornelii wręczając jej pierścionek zaręczynowy. Kobieta była wniebowzięta, kiedy go otrzymała. Zakochani zamierzają wziąć drugi ślub. Teraz, kiedy zdążyli się już poznać, uroczystość będzie miała zdecydowanie inny charakter.

Małżeństwo wspiera WOŚP

Choć 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy już za nami, wciąż podliczane są pieniądze z licznych zbiórek czy aukcji internetowych. Swoją cegiełkę postanowili dołożyć również uczestnicy dziewiątego sezonu "Ślubu".

Kornelia i Marek wystawili na aukcję WOŚP obiad i spacer w swoim towarzystwie. Jak można przeczytać w opisie: "Cześć, tutaj Kornelia i Marek z dziewiątej edycji ‘Ślubu od pierwszego wejrzenia’! Chcielibyśmy zaprosić na obiad, kawę i spacer w ramach pomagania Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Do zobaczenia w Bydgoszczy!".

Licytacja zakończyła się we wtorek 30 stycznia w godzinach wieczornych. Wzięło w niej udział 12 osób. Osoba, która zwyciężyła, wylicytowała spotkanie z Kornelią i Markiem za 1500 zł.

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" znęcamy się nad serialem "Forst" z Borysem Szycem, omawiamy ostatni film Nicolasa Cage'a, a także pochylamy się nad "The Curse" czyli najbardziej niezręczną produkcją ostatnich lat. Możecie nas słuchać na Spotify, Apple Podcasts, YouTube oraz w AudioteceOpen FM.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także