Trwa ładowanie...
kit harington

Kit Harington rozbiera się w Pompejach

Share
Kit Harington rozbiera się w Pompejach
d3qwpzw

Znany z roli Jona Snowa z serialu Gra o tron Kit Harington żartuje, iż w swojej nowej kreacji - w filmie "Pompeii" - ma na sobie o wiele mniej ubrań.

- Mam na sobie o wiele mniej ubrań niż w "Grze o tron" - śmieje się aktor. - Tunika. To tyle właściwie. Może będziemy nieco bardziej odziani niż w "Spartakusie". Widziałem kilka odcinków - oni są raczej nadzy.

Bardziej poważnie młody aktor przyznaje, iż praca nad "Grą o tron" przygotowała go w jakiś sposób do wyzwań pierwszej w jego karierze głównej kreacji. - W "Pompeii" jest wiele scen walki, do czego przyzwyczaiłem się już w serialu - mówi Harington.

d3qwpzw

Przypomnijmy, że akcja obrazu rozegra się w starożytnych Pompejach. Głównymi bohaterami będą niewolnik Milo (Kit Harington) oraz córka jego pana, Flavia (Emily Browning)
, pomiędzy którymi rodzi się uczucie. Milo marzy o dniu, w którym odzyska wolność i poślubi ukochaną. Nie wie jednak, że ręka dziewczyny została już obiecana skorumpowanemu senatorowi Rzymu (Kiefer Sutherland), a on sam został sprzedany innemu właścicielowi. Tłem dla opowieści będzie wybuch Wezuwiusza, który zniszczył miasto w 79 roku naszej ery, a także polityczne rozgrywki władz Pompejów.

Premiera planowana jest na przyszły rok.

d3qwpzw

Podziel się opinią

Share
d3qwpzw
d3qwpzw