Trwa ładowanie...

Katarzyna Dowbor: Rozmawiam z tabloidami

Share
Katarzyna Dowbor: Rozmawiam z tabloidami
Źródło: ONS.pl
d44m4dn

Katarzyna Dowbor to jedna z nielicznych gwiazd naszego show biznesu, która otwarcie przyznała się do tego, że rozmawia z tabloidami. Dlaczego?

Katarzyna Dowbor prowadząca program ”Nasz nowy dom” ma w kontaktach z tabloidami własną strategię, która doskonale się sprawdza. Opowiedziała o tym w wywiadzie dla tygodnika „Wprost”:

d44m4dn

- Po pierwsze, uprawiam taki zawód, że moja prywatność znana jest dużej grupie ludzi. Po drugie, żyjemy w takich czasach, że nawet jeśli ja czegoś nie powiem na temat swojego życia prywatnego, to zaraz to zostanie wymyślone, albo poinformuje o tym ktoś ze „źródeł zbliżonych do Dowbor- wyznaje gwiazda Polsatu.

- Szczerze, to wolę sama powiedzieć tabloidom o tym co robię, jakie mam plany i dokąd jadę na narty. Nam się zarzuca, że sprzedajemy swoją prywatność. Gdybym nie odpowiadała na pytania zadawane przez dziennikarzy tabloidów to pisaliby to, co akurat przyszłoby im do głowy na mój temat. A ja wolę panować nad tym co o mnie piszą. Oczywiście każdy ma swoją strategię. Jedni rzucają słuchawką, kiedy dzwoni tablioid, a ja rozmawiam – powiedziała Katarzyna Dowbor.

Podoba się wam takie podejście?

(fot. ONS.pl)
Źródło: (fot. ONS.pl)
(fot. polsat)
Źródło: (fot. polsat)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

d44m4dn

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d44m4dn

Podziel się opinią

Share
d44m4dn
d44m4dn