Seriale polskieKacper Kuszewski wraca do "M jak miłość". Od niego wszystko się zaczęło

Kacper Kuszewski wraca do "M jak miłość". Od niego wszystko się zaczęło

Kacper Kuszewski wraca do "M jak miłość". Od niego wszystko się zaczęło
Źródło zdjęć: © East News | East News

30.03.2019 09:08, aktual.: 30.03.2019 10:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kacper Kuszewski około rok temu zapoczątkował falę odejść z serialu "M jak miłość". Aktorzy, którzy poszli w jego ślady, skarżyli się na złe warunki pracy w tasiemcu. Powrotu serialowego Marka nikt się nie spodziewał.

Niemalże rok temu decyzja Kacpra Kuszewskiego o odejściu z "M jak miłość" wstrząsnęła środowiskiem aktorskim. Jak się okazało, warunki pracy przy serialu nie były za dobre. Kulisy, o których opowiadał aktor, dały do myślenia producentom i innym aktorom. Kuszewski z serialem związany był od pierwszego odcinka. Wszystko wskazuje na to, że rok po odejściu aktora z "M jak Miłość", znowu zobaczymy Marka wśród uwielbianych przez widzów Mostowiaków.

Bohater Kuszewskiego wraz z żoną Ewą oraz synami wyjechał do Dublina, a potem do Australii, gdzie dołączyli do nich Natalia z mężem Frankiem. Aktora po raz ostatni widzieliśmy w serialu pod koniec listopada na ślubie Marysi i Artura. Teraz jest nadzieja, że zjawi się na kolejnym ślubie.

Jak dowiedział się "Super Express", w odcinku emitowanym na początku kwietnia serialowa Ula będzie przeżywała swój wielki dzień.

- To jest dzień, o którym marzy każda dziewczyna. Ja w białej sukni idę do ołtarza... Akurat mnie nie poprowadzi tata, bo będzie rozkręcał biznes, więc raczej nie przyjedzie. Poza tym bilety są bardzo drogie. Ale cóż... - powie ze smutkiem w głosie. I chwilę po tym otrzyma telefon od Ewy z Australii.

- Ewa mówi, że przylecą na ślub! Cała banda Mostowiaków tu będzie! – oznajmi ukochanemu.

I choć z dialogu jasno wynika, że widzowie wkrótce zobaczą na ekranie Marka, to produkcja nie może niczego potwierdzić.

– Nie zdradzimy, jak zostanie to rozwiązane. Nie chcemy psuć widzom niespodzianki – dowiedział się "Super Express" od producentów "M jak miłość".

Czekacie na powrót Kacpra Kuszewskiego?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (125)
Zobacz także