Trwa ładowanie...
d2d8iuy

Kacper Kuszewski wraca do "M jak miłość". Od niego wszystko się zaczęło

Kacper Kuszewski około rok temu zapoczątkował falę odejść z serialu "M jak miłość". Aktorzy, którzy poszli w jego ślady, skarżyli się na złe warunki pracy w tasiemcu. Powrotu serialowego Marka nikt się nie spodziewał.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kacper Kuszewski znów w obsadzie "M jak miłość"
Kacper Kuszewski znów w obsadzie "M jak miłość" (East News, Fot: East News)
d2d8iuy

Niemalże rok temu decyzja Kacpra Kuszewskiego o odejściu z "M jak miłość" wstrząsnęła środowiskiem aktorskim. Jak się okazało, warunki pracy przy serialu nie były za dobre. Kulisy, o których opowiadał aktor, dały do myślenia producentom i innym aktorom. Kuszewski z serialem związany był od pierwszego odcinka. Wszystko wskazuje na to, że rok po odejściu aktora z "M jak Miłość", znowu zobaczymy Marka wśród uwielbianych przez widzów Mostowiaków.

Bohater Kuszewskiego wraz z żoną Ewą oraz synami wyjechał do Dublina, a potem do Australii, gdzie dołączyli do nich Natalia z mężem Frankiem. Aktora po raz ostatni widzieliśmy w serialu pod koniec listopada na ślubie Marysi i Artura. Teraz jest nadzieja, że zjawi się na kolejnym ślubie.

ZOBACZ TAKŻE: Kuszewski ocenia nagie zdjęcia Natalki z "M jak Miłość": odczaruje wizerunek grzecznej dziewczynki

Jak dowiedział się "Super Express", w odcinku emitowanym na początku kwietnia serialowa Ula będzie przeżywała swój wielki dzień.

d2d8iuy

- To jest dzień, o którym marzy każda dziewczyna. Ja w białej sukni idę do ołtarza... Akurat mnie nie poprowadzi tata, bo będzie rozkręcał biznes, więc raczej nie przyjedzie. Poza tym bilety są bardzo drogie. Ale cóż... - powie ze smutkiem w głosie. I chwilę po tym otrzyma telefon od Ewy z Australii.

- Ewa mówi, że przylecą na ślub! Cała banda Mostowiaków tu będzie! – oznajmi ukochanemu.

I choć z dialogu jasno wynika, że widzowie wkrótce zobaczą na ekranie Marka, to produkcja nie może niczego potwierdzić.

– Nie zdradzimy, jak zostanie to rozwiązane. Nie chcemy psuć widzom niespodzianki – dowiedział się "Super Express" od producentów "M jak miłość".

Czekacie na powrót Kacpra Kuszewskiego?

d2d8iuy

Podziel się opinią

Share
d2d8iuy
d2d8iuy