Trwa ładowanie...

#infoteka: nowy program w Telewizji WP. To tu znajdziecie najlepsze informacje

Maciej Orłoś zaprasza na nowy format w wiosennej ramówce Telewizji WP. #infoteka to coś dla wszystkich, którzy poszukują dobrych informacji podanych w przystępnej formie.

Share
d3ujo9u

#infoteka to lekki, informacyjno-rozrywkowy program, bogaty zarówno w treści publicystyczne, jak i lifestylowe. Mówiąc ściślej, to magazyn dla ludzi ciekawych życia, drugiego człowieka i nowych technologii. Znajdziecie w nim niecodzienne historie i nietypowe sytuacje.

Format cztery razy w tygodniu będzie prowadził Maciej Orłoś, związany z Telewizją WP od listopada 2016 roku. Widzowie jak dotąd mogą go kojarzyć jako prowadzącego popołudniowe wydanie programu informacyjnego #dziejesię 16.50 oraz jako współprowadzącego #dzieńdobryWP.

Raz w tygodniu natomiast prowadzącą #Infotekę będzie Monika Kapinos, która związana jest z Wirtualną Polską od trzech lat. Początkowo prowadziła cykl programów "dzieje się w kulturze". Od grudnia 2016 w Telewizji WP w redakcji #dziejesię odpowiada za przygotowanie informacji dotyczących showbiznesu i lifestylu.

Premiera programu już w poniedziałek, 10 kwietnia. "Infotekę" bedziecie mogli oglądać od poniedziałku do piątku o 18.30.

WP.PL
Źródło: WP.PL

Telewizję WP można oglądać w sieciach telewizji naziemnej i kablowych. UPC: kanał 158 lub 116. VECTRA: kanał 194. TOYA: kanał 17. INEA: kanał 28. NETIA: kanał 29. Platforma nc+: kanał 170.

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d3ujo9u
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ujo9u
d3ujo9u