Trwa ładowanie...

Ibisz i znany raper robią serial komediowy

Ibisz i znany raper robią serial komediowyŹródło: AKPA
d2xfy5h
d2xfy5h

[

]( http://www.fakt.pl )
Krzysztof Ibisz (46 l.) zastanawia się, jak dalej poprowadzić swoją karierę. W telewizji ma fatalną passę. Niedawno zapadła decyzja o likwidacji jego programu "7420 Milion od zaraz", więc prezenter postanowił wrócić do swojego wyuczonego zawodu. Czyli do aktorstwa!

d2xfy5h

Niedawny książę Polsatu nie ma na razie propozycji poprowadzenia kolejnego show od swojej rodzimej stacji. Ale znany z pracowitości pan Krzysztof nie zamierza siedzieć z założonymi rękami. Skoro chwilowo nie ma własnego programu, Ibisz liczy, że uda mu się zaprezentować światu swój talent aktorski.

Pierwsze propozycje już się pojawiły. Jak się dowiedzieliśmy, do gwiazdora zgłosił się znany raper O.S.T.R., czyli Adam Ostrowski (31 l.). Muzyk chce wyprodukować i wyreżyserować serial „Tata, a Ostry powiedział”, który miałby był pastiszem popularnego kiedyś serialu „Tata, a Marcin powiedział”.

Być może któraś ze stacji przekona się do tego pomysłu i zdecyduje się go wyświetlić. Jeśli tak, to obok Ibisza zagra w nim również Aleksandra Szwed (21 l.). A na razie pan Krzysztof wystąpi gościnnie w dwóch odcinkach polsatowskiego serialu „Hotel 52”. Czy uda mu się zawojować świat polskiego kina?

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Kasia Cichopek unika Egiptu!

d2xfy5h
d2xfy5h

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2xfy5h