Wpadka uczestniczki "Hotel Paradise". Internauci zwrócili uwagę na pewien szczegół

Wpadka uczestniczki "Hotel Paradise". Internauci zwrócili uwagę na pewien szczegół
Źródło zdjęć: © Instagram

28.04.2020 15:59, aktual.: 28.04.2020 21:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marietta Witkowska, jedna z uczestniczek programu "Hotel Paradise", podzieliła się ciekawym zdjęciem. Internauci dostrzegli w kadrze dość osobliwy przedmiot.

Marietta Witkowska jest jedną z najpopularniejszych bohaterek telewizyjnego show "Hotel Paradise". W trakcie trwania programu uczestniczka zakochała się w Chrisie. Na szczęście ze wzajemnością. Para dotarła aż do samego finału i ostatecznie udało im się wygrać pierwszą polską edycję. Główną nagrodą w wysokości 100 tys. zł podzielili się po połowie. Po zakończeniu show postanowili ze sobą zamieszkać, a także pojawiły się doniesienia o poważniejszych planach na przyszłość.

Udział w "Hotel Paradise" przyniósł im również ogromną popularność. Szczególnie jest to zauważalne na mediach społecznościowych Marietty, która na swoim profilu na Instagramie ma już ponad 320 tys. obserwatorów. Gwiazda reality show regularnie udostępnia zdjęcia i informacje ze swojego życia prywatnego. Tym razem też postanowiła podzielić się czymś ciekawym.

"Nigdy nie sądziłam, że to zajdzie tak daleko. Zwłaszcza, że w życiu szczególnie nigdy nie było lekko mi. Zaczynamy kolejny piękny dzień w home office" - napisała Marietta.

Witkowska opublikowała zdjęcie ze swojego domowego gabinetu, na którym fani zwyciężczyni "Hotel Paradise" dostrzegli zaskakujący szczegół. Chodziło o rolkę po papierze toaletowym. Nie znalazła się tam jednak przypadkowo i miała swoje zastosowanie.

"Mam pytanie, czy telefon przy komputerze trzyma rolka od papieru?" – zapytała jedna z internautek.

"Tak, dokładnie, home office pełną gębą" – odpowiedziała.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (112)
Zobacz także