Trwa ładowanie...

Henry Cavill uchylił rąbka tajemnicy. To będzie prawdziwa gratka dla fanów "Wiedźmina"

Henry Cavill przekazał fanom świetną wiadomość. Serialowy Wiedźmin pojawi się na prestiżowym Comic-Conie w San Diego!

Share
Henry Cavill uchylił rąbka tajemnicy. To będzie prawdziwa gratka dla fanów "Wiedźmina"
Źródło: Wikimedia Commons CC0, Fot: Gage Skidmore
d107yd5

Producenci serialu zapowiadali, że "Wiedźmin" ma zadebiutować na Netfliksie w ostatnim kwartale 2019 r. Niedawno oficjalnie zakończono produkcję serialu, a ekipa z Henrym Cavillem na czele stopniowo odkrywa kolejne karty produkcji.

Swego czasu aktor postanowił się pochwalić, jak ciężko pracował nad sobą do tej roli i że do zadania podszedł bardzo poważnie. Regularnie chodził na siłownię, a efektami chwalił się w mediach społecznościowych. Trzeba też przyznać, że doskonale wiedział, jak rozbudzić ciekawość fanów przed premierą wyczekiwanego serialu.

d107yd5

Na swoim Instagramie skuruplatnie i stopniowo pokazywał swoją metamorfozę. Gdy w końcu pokazał się w pełnej charakteryzacji, zrobił na internautach niemałe wrażenie. Do tej pory jednak dzielił się nowinkami o roli Wiedźmina w mediach społecznościowych. Niebawem będzie mógł to zrobić na żywo. Zamieścił na swoim profilu post, który zawiera prawdziwą niespodziankę.

- Droga jest długa do San Diego... - zaczął serialowy Wiedźmin.

Fani seriali, komiksów i fantastyki doskonale wiedzą, że ten taki wpis mógł oznaczać tylko jedno. Henry Cavill pojawi się na słynnym Comic-Conie. Niewątpliwie to tam aktor uchyli rąbka tajemnicy i zdradzi kolejne szczegóły dotyczące nadchodzącego "Wiedźmina". Choć na razie nie ujawnił kiedy konkretnie pojawi się na konwencie, to jedno jest pewne - spotkanie z nim z pewnością będzie prawdziwą gratką tegorocznej imprezy!

d107yd5

Podziel się opinią

Share
d107yd5
d107yd5