Trwa ładowanie...
d48e7py

Fit Lovers w "Dance, dance, dance". Start programu już na wiosnę

Widzowie pokochali program "Dance, dance, dance". Poznaliśmy pierwszą parę, która wystąpi w tanecznym show. To duet Fit Lovers.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Fit Lovers
Fit Lovers (ONS.pl)
d48e7py

Już niebawem na antenie TVP pojawi się druga edycja tanecznego show "Dance, dance, dance". Pierwszy sezon okazał się absolutnym hitem, a widzowie już czekają na kolejne gwiazdy i ich występy na scenie. Pojawiają się też pierwsze nazwiska celebrytów, którzy zatańczą w programie emitowanym w telewizji publicznej.

ZOBACZ: Bolesny upadek w "Dance dance dance"

Jak udało się ustalić Wirtualnej Polsce zostały już podpisane pierwsze umowy. Jedną z par, którą widzowie będą mogli oglądać w "Dance, dance, dance" są Pamela i Mateusz znani jako Fit Lovers. Nie da się ukryć, że oboje mają świetną kondycję, dzięki czemu mogą rozłożyć konkurencję na łopatki, a wymagające treningi nie będą dla nich aż tak trudne jak dla pozostałych uczestników.

d48e7py

Kilka miesięcy temu Pamela i Mateusz poinformowali za pośrednictwem mediów społecznościowych, że wyprowadzają się do USA. Teraz okazuje się, że znowu mieszkają w Polsce, o czym też powiadomili fanów. Wszystko na potrzeby wyczekiwanego show!

Kogo jeszcze zobaczymy w tanecznym formacie? Serwis pudelek.pl poinformował, że można spodziewać się m.in. Rafała Jonkisza, Olka Sikory i Małgorzaty Tomaszewskiej. Kolejne nazwiska z pewnością poznamy niebawem.

Przeczytaj: "Dance, dance, dance": Tomasz Kammel ma poprowadzić drugą edycję programu

Program "Dance, dance, dance" - druga edycja

Druga edycja "Dance, dance, dance" zostanie wyemitowana wiosną 2020 r. W programie rywalizuje sześć par prezentując choreografie z najbardziej znanych teledysków, filmów tanecznych i musicali. Dzięki rozszerzonej rzeczywistości łączącej świat realny z wirtualnym, widzowie przenoszą się w scenerię znaną z najsłynniejszych światowych klipów, musicali i filmów tanecznych.

Jedną z par, którą zobaczymy w programie jest duet Fit Lovers. Czekacie na premierę programu?

d48e7py

Podziel się opinią

Share
d48e7py
d48e7py