Trwa ładowanie...
d13hih8

Eurowizja Junior 2019: Reprezentant Rosji trafił do szpitala. Wiemy, czy wystąpi w konkursie

Denberel Oorzhak, 13-letni wokalista z Rosji, który ma wystąpić w konkursie Eurowizji Junior, trafił do szpitala. Mówiło się, że jego występ stoi pod znakiem zapytania. Wiemy już, czy Rosja będzie miała swojego przedstawiciela w niedzielę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Występ młodych reprezentantów Rosji na Eurowizji Junior był zagrożony
Występ młodych reprezentantów Rosji na Eurowizji Junior był zagrożony (East News)
d13hih8

Denberel Oorzhak i Tatyana Mezhentseva będą reprezentować Rosję na tegorocznym konkursie Eurowizji Junior w hali w Gliwicach. Podczas próby w środę wieczorem 13-latek zasłabł i stracił przytomność. Natychmiastowo została mu udzielona pomoc medyczna. Przewieziono go do szpitala.

Pojawiały się wątpliwości, czy będzie w stanie wystąpić na scenie konkursu. Jednak organizatorzy i opiekunowie rosyjskiego duetu zapewniają, że chłopiec bardzo szybko dochodzi do siebie i zaśpiewa.

- Dzisiaj rano był u niego producent. Chłopiec dobrze się czuje i na pewno weźmie udział w konkursie – powiedział rzecznik konkursu. Młody reprezentant Rosji wyjdzie ze szpitala w czwartek wieczorem lub piątek rano.

d13hih8

ZOBACZ NOWY ODCINEK "W ŁÓŻKU Z OSKAREM". Katarzyna Bonda: Nie wiem, czy Remigiusz Mróz to "ten" na całe życie

Konkurs Eurowizji Junior w niedzielę 24 listopada. Występy młodych artystów będzie można oglądać na antenie TVP.

Dzięki wygranej Roksany Węgiel w 2018 r. Polska mogła zostać gospodarzem festiwalu. Nasz kraj będzie reprezentować Viki Gabor.

d13hih8

Podziel się opinią

Share

d13hih8

d13hih8
d13hih8