WP

"Do dzwonka": Młode gwiazdy na czerwonym dywanie

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Do dzwonka": Młode gwiazdy na czerwonym dywanie
(disney.pl)
WP

Gwiazdy młodzieżowego serialu *"Do dzwonka" pojawiły się niedawno na premierze filmu "Fineasz i Ferb: Podróż w drugim wymiarze". trzeba przyznać, że młodzi aktorzy prezentowali się zawodowo!*

Twórcy serialu zainspirowani sukcesem pierwszej serii, wracają do swoich widzów z 40 nowymi odcinkami "Do dzwonka".

Miejscem akcji "Do dzwonka" pozostaje niezmiennie szkolny korytarz. Jedenastka nastolatków, w szalony niejednokrotnie sposób, próbuje rozwiązać problemy związane z wchodzeniem w dorosłość. Stąd w tej szkole zdarzyć się może wszystko - miłości i przyjaźnie, rozstania i powroty, flirty, randki, śpiew i muzyka. Są chwile zwycięstwa, ale i smutku, eksplodujące torty i genialne wynalazki, które wymknęły się spod kontroli.

WP

Bohaterowie powracają w drugim sezonie w nowych dla siebie rolach - Tadzio uwodziciel i gwiazda rocka, Domi w roli prowadzącej talk show, Mati wcielający się w postać legendarnego Zorro. Sporo zamieszania w życie grupy wprowadza nowa, wszechstronnie uzdolniona Beatka, zakłócając jednocześnie spokój innych dziewczyn.

W nadchodzących odcinkach nie zabraknie groźnych istot nie z tego świata, z którymi - w roli pogromców duchów - zmierzą się bohaterowie serialu, będzie też podróż w czasie czy prawdziwy musical z tańcem na szkolnych ławkach. Wybrane odcinki będą także parodią scen ze sławnych filmów, widzowie zobaczą np. „Ghostbusters”, „Casablancę”, „Poltergeist”, „Tarzana”, „Grease” „Zorro” czy sceny z „Indiana Jones” bądź „Ptaków”.

Premiera pierwszego z 40 pięciominutowych odcinków odbędzie się już w sobotę 12 listopada o godz. 9:50 w Disney Channel.

Serial „Do Dzwonka” wszedł na antenę w listopadzie 2010 r. i odniósł ogromny sukces już w pierwszym miesiącu emisji. Uplasował się jako program nr 1 kanału Disney Channel w ciągu trzech pierwszych miesięcy w najważniejszych kategoriach wiekowych, a także zajął pierwsze miejsce w rankingu programów dla dziewcząt, emitowanych na dziewięciu kanałach dla dzieci w Polsce. Od początku emisji przyciągnął ponad 5,7 milionów widzów i był oglądany przez dwie piąte (38%) nastolatków, 43% wszystkich dziewcząt² oraz 45% nastolatek w Polsce.

WP
Podziel się

Zobacz także:

Poczuj się jak gwiazda!

[

WP
Podziel się

ŻENUJĄCE POCZĄTKI GWIAZD. PO CO SIĘ TAK KOMPROMITOWAŁY?! ]( http://aleseriale.pl/gid,8815,img,284267,fototemat.html )
[

Podziel się

CICHOPEK ROZSTAJE SIĘ Z HAKIELEM! TO NIE BYŁ ZWIĄZEK IDEALNY… ]( http://aleseriale.pl/gid,8820,fototemat.html )
[

WP
Podziel się

SOCHA TOPLES! NIEGRZECZNA PRZESZŁOŚĆ GWIAZD ]( http://aleseriale.pl/gid,8877,img,285752,fototemat.html )
[

Podziel się

BRODZIK WYGLĄDA FATALNIE. PO CO TO ZROBIŁA?! ]( http://aleseriale.pl/gid,8695,img,281416,fototemat.html )

WP
Polub WP Teleshow
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP