Trwa ładowanie...
d48qki9

Debata wyborcza 2020. Dziennikarka zasłabła podczas spotkania

W poniedziałek podczas debaty wyborczej jedna z dziennikarek zasłabła. Kandydat na prezydenta Polski, Rafał Trzaskowski, przerwał swoją wypowiedź i podał jej wod
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Debata wyborcza 2020. Dziennikarka zasłabła podczas spotkania
Debata wyborcza 2020. Dziennikarka zasłabła podczas spotkania (Materiały prasowe)
d48qki9

Do wyborów prezydenckich 2020 pozostało zaledwie 6 dni. Sztab kandydata Koalicji Obywatelskiej na prezydenta, Rafała Trzaskowskiego, zorganizował "Arenę Prezydencką" z udziałem dziennikarzy regionalnych i ogólnopolskich. Podczas "Areny Prezydenckiej" Trzaskowski odpowiedział na łącznie 40 pytań zadanych przez 20 polskich redakcji. Tematyka była bardzo szeroka - od tych dotyczących wychowania dzieci, reformy emerytalnej, aż po relacje z Chinami i wykonywanie symbolicznych gestów wobec politycznych przeciwników.

ZOBACZ TAKŻE: Debata 2020. Rafał Trzaskowski: czasami boję się swojej żony

Jedną z obecnych na spotkaniu była Agnieszka Burzyńska z "Faktu". Dziennikarka zwróciła uwagę Rafałowi Trzaskowskiego, że głosował on jako poseł przeciwko obniżeniu wieku emerytalnego. Kandydat na prezydenta zapewniał jednak, że zmienił zdanie w tej kwestii i nie zamierza poprzeć wspomnianego projektu.

d48qki9

- Nie zmieniam zdania pod wpływem kampanii wyborczej, tylko pod wpływem wielu lat obserwacji. Od wielu lat i miesięcy słyszy pani moje wypowiedzi, które mówią, że dzisiaj dochodzimy jasno do konkluzji, że nie może być mowy o podwyższeniu wieku emerytalnego - odpowiedział Rafał Trzaskowski.

Następnie polityk przerwał swoją wypowiedź, gdy zauważył, że dziennikarka zaczyna źle się czuć. Trzaskowski szybko podał kobiecie wodę z mównicy. - Tutaj rzeczywiście jest bardzo gorąco - skomentował całe wydarzenie Rafał Trzaskowski.

Po spotkaniu z Trzaskowskim sytuację krótko skomentowała dziennikarka. "Było strasznie duszno. Wstałam z fotela za szybko i zakręciło mi się w głowie. Nie zemdlałam, pytania zadałam. Tyle" - napisała na Twitterze.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d48qki9

Podziel się opinią

Share
d48qki9
d48qki9