Trwa ładowanie...
01-01-2014 16:31

Czas na kryminalny styczeń!

Czas na kryminalny styczeń!Źródło: 13th Street Universal
d3pk487
d3pk487

Prawdziwa gratka dla fanów produkcji z dreszczykiem! W styczniu wyemitowane zostaną kolejne sezony popularnych seriali kryminalnych. Wśród nich zobaczyć będzie można takie telewizyjne hity, jak: *"Podkomisarz Brenda Johnson", "Zaprzysiężeni" i "CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku".*

W styczniu na kanale 13 Ulica rozpocznie się 7. seria spotkań z "Podkomisarz Brendą Johnson", która kieruje zespołem detektywów w Los Angeles. W tym miesiącu stróże prawa zbadają podejrzane okoliczności śmierci młodej opiekunki do dzieci, która była córką jednego z detektywów. Widzowie poznają również skrzętnie ukrywany, mroczny sekret pastora. Brenda odkryje, że w związku z morderstwem Turrella Baylora wpakowała się w poważne tarapaty. Czy pani podkomisarz przyjmie szlachetną propozycję pomocy, czy znowu zastosuje swoje niekonwencjonalne metody, aby udowodnić, że ma rację?

Na mały ekran powróci niezastąpiony Tom Selleck w 4. sezonie "Zaprzysiężonych". W pierwszym odcinku, Jamie pozna swojego nowego partnera - Eddie’ego. Kiedy razem pojawią się na miejscu zbrodni, zginie następny policjant. W kolejnych odcinkach zobaczymy Danny’ego w towarzystwie aktora przygotowującego się do nowego filmu. Główny podejrzany w prowadzonym przez Danny’ego i Marię śledztwie okaże się informatorem chronionym przez policję w innej sprawie.

13 Ulica wyemituje również 4. sezon serialu "CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku". Tym razem detektywi zajmą się morderstwem popełnionym pod Statuą Wolności i wyruszą w pościg za seryjnym mordercą, który zabija taksówkarzy. Policjanci odkryją złowieszczy spisek, którego celem jest zamach bombowy w mieście.

* PODKOMISARZ BRENDA JOHNSON SEZON 7* – emisja we wtorki, od 7 stycznia o godz. 22:00

ZAPRZYSIĘŻENI SEZON 4 – emisja w czwartki, od 9 stycznia o godz. 22:00

CSI: KRYMINALNE ZAGADKI NOWEGO JORKU SEZON 4 – emisja od poniedziałku do piątku, od 6 stycznia o godz. 20:00

d3pk487
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3pk487