Trwa ładowanie...
ycipk-35lpf6

Co Superniania myśli o rodzicach?

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Co Superniania myśli o rodzicach?
(AKPA)
ycipk-35lpf6

W jej nowym programie to dzieci będą miały głos. Okazuje się, że ich rodzice nierzadko nie wiedzą, jak poradzić sobie z ich wychowaniem...

Dorota Zawadzka pożegnała się już z rolą kultowej Superniani, ale wciąż będzie pomagać rodzicom w wychowywaniu dzieci. W TVN Style poprowadzi program Świat według dziecka, w którym to maluchy będą miały głos.

Gdybym tylko mogła, dawałabym certyfikaty na bycie rodzicem, bo marnujemy fajne dzieciaki. Często my, dorośli, nie zauważamy, że nasze dzieci mają problem, że cierpią - powiedziała Super Expressowi.

ycipk-35lpf6

Zawadzka będzie słuchać nieszczęśliwych dzieci i tłumaczyć ich rodzicom, jak powinni postępować w problemowych sytuacjach.

W "Świecie według dziecka" mówić będziemy o różnych zagadnieniach, jak: przytulanie, płacz i niestety przemoc fizyczna. Jedna z dziewczynek ucieka do szafy, bo nie chce pokazać mamie, że płacze, a matka uważa, że jest mało kontaktowym dzieckiem, zamkniętym w swoim świecie - powiedziała.

Mamy nadzieję, że program przyniesie oczekiwane skutki i wielu rodziców zrozumie, że wychowywanie dziecka to prawdziwe wyzwanie, któremu trzeba się naprawdę poświęcić.

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-35lpf6

ycipk-35lpf6
ycipk-35lpf6