Trwa ładowanie...
polsat

"Boston Public" wraca na antenę

Share
"Boston Public" wraca na antenęŹródło: Telewizja Polsat
d3uaekd

Od 1 grudnia Telewizja Polsat wprowadziła do swojej ramówki 1. sezon serialu „Boston Public”.

Zmagania sfrustrowanych nauczycieli z rozwydrzoną młodzieżą pewnej bostońskiej szkoły średniej będą emitowane od poniedziałku do piątku o godzinie 14.45.

Publiczna szkoła średnia w Bostonie - „Winslow High” pozornie nie odbiega niczym od innych tego typu amerykańskich placówek edukacyjnych. Przepełnione klasy, rozwydrzona młodzież, sfrustrowani nauczyciele.

d3uaekd

Jedna z dziewcząt szantażuje nauczyciela literatury Harriego Senate'a, grożąc ujawnieniem ich intymnych kontaktów. Zdesperowany nauczyciel postanawia unaocznić uczniom, czym jest przemoc i przy pomocy prawdziwego pistoletu terroryzuje klasę. Wybucha skandal. Ojciec ucznia, któremu złe wyniki w nauce zamknęły drogę na studia, postanawia pozwać szkołę do sądu. Z kolei sklerotyczny emerytowany nauczyciel historii, Harvey Lipschultz swymi trącącymi rasizmem wystąpieniami wywołuje wzburzenie wśród czarnoskórych uczniów. Nad tym chaosem rozpaczliwie usiłuje zapanować dyrektor szkoły, Steven Harper…

„Boston Public” prezentuje dramatyczne, ale czasami też komediowe spojrzenie na zawodowe i prywatne perypetie nauczycieli i pracowników administracyjnych pewnej bostońskiej szkoły średniej, którzy toczą nieustanną batalię między sobą i z różnymi przeciwnościami, bo ponad wszystko i na przekór swoim uczniom chcą stworzyć w tym miejscu odpowiednią atmosferę do nauki, ale życie zawsze potrafi ich zaskoczyć…
Po sukcesie „Ally McBeal”, twórca tego serialu i zarazem jeden z najzdolniejszych hollywoodzkich producentów telewizyjnych, David E. Kelley - zdobywca wielu nagród Emmy, Złotego Globu i Peabody Award, zainteresował się szkołą średnią i nakręcił niepowtarzalny „Boston Public” - serial chwilami wręcz kontrowersyjny i zaskakujący, dzięki czemu zmusza widza do zastanowienia się nad stanem dzisiejszego systemu edukacji, nie tylko amerykańskiej.

Zobacz także:

[

SZOKUJĄCE ZAROBKI DZIECIĘCYCH GWIAZD ]( /gid,5162,img,204006,fototemat.html )
[

GRZECZNE DZIEWCZYNKI NA "NAGICH" OKŁADKACH ]( /gid,5715,img,216369,fototemat.html )
[

KONIEC CZARNEGO CHARAKTERU W "M JAK MIŁOŚĆ' ]( /gid,5705,img,216213,fototemat.html )
[

ALKOHOLOWE WYBRYKI GWIAZD ]( http://film.wp.pl/szokujace-wybryki-pijanych-gwiazd-6025285188666497g )

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d3uaekd

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3uaekd
d3uaekd