Trwa ładowanie...
dhz5v8y

Bindi Irwin: córka "łowcy krokodyli" szybko wyrosła na gwiazdę

Od śmierci Steve'a Irwina minęło prawie 13 lat, ale pamięć o nim jest ciągle żywa. Wszystko za sprawą żony i dzieci, którzy kontynuują dzieło życia kontrowersyjnego przyrodnika.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bindi Irwin na gali im. Steve'a Irwina w Beverly Hills, maj 2019
Bindi Irwin na gali im. Steve'a Irwina w Beverly Hills, maj 2019 (Getty Images)
dhz5v8y

Choć wielu zakładało, że Irwin zginie kiedyś w paszczy krokodyla, zabójcą przyrodnika była dwumetrowa płaszczka. Twarz popularnych programów telewizyjnych nazywany "łowcą krokodyli", dla jednych był doświadczonym ekspertem, a dla innych brawurowym lekkoduchem. Krytycy często wytykali mu, że opowiadając o życiu dzikich zwierząt za bardzo ingeruje w ich świat - łapiąc je, podnosząc do kamery itp.

Obejrzyj: Małgorzata Potocka chce założyć klinikę dla… hejterów! "To się nadaje do leczenia"

Steve Irwin pozostawił po sobie dwójkę dzieci, które od najmłodszych lat towarzyszyły mu przed kamerą. Jego córka Bindi skończy w lipcu 21 lat, a swoją pierwszą przygodę z telewizją przeżyła jako 2-latka.

dhz5v8y

Po stracie ukochanego rodzica dziewczynka postanowiła kontynuować jego dzieło i zaczęła prowadzić program przyrodniczy "Świat według Bindi". Występowała w popularnych talk-showach, gdzie opowiadała o ochronie środowiska i poruszała kwestie ważne z punktu widzenia przyrodnika.

- Aż trzy lata zajęło mi zrozumienie tego, że nie przychodzę do zoo codziennie, ja po prostu w nim mieszkam. Kiedyś tata powiedział mi coś, co pamiętam do dziś. Chciał, abym traktowała zwierzęta tak, jak sama chciałabym być traktowana – mówiła w jednym z wywiadów.

Bindi Irwin pojawiła się ostatnio z młodszym bratem i matką na uroczystej gali im. Steve'a Irwina w Beverly Hills. Cała rodzina jest mocno zaangażowana we wspieranie fundacji Wildlife Warrior, założonej przez Steve'a i jego żonę. Jednocześnie Bindi rozwija karierę w show-biznesie.

Oprócz nagrywania programów przyrodniczych ma na swoim koncie główną rolę w filmie "Uwolnić orkę 4", wystąpiła w "Wyspie Nim", a w 2015 r. wygrała w amerykańskiej edycji "Tańca z gwiazdami". Ostatnio wzięła także udział w australijskiej wersji tanecznego show, ale tym razem zasiadając w gronie jury.

dhz5v8y

Podziel się opinią

Share

dhz5v8y

dhz5v8y