Trwa ładowanie...

Bindi Irwin: córka "łowcy krokodyli" szybko wyrosła na gwiazdę

Od śmierci Steve'a Irwina minęło prawie 13 lat, ale pamięć o nim jest ciągle żywa. Wszystko za sprawą żony i dzieci, którzy kontynuują dzieło życia kontrowersyjnego przyrodnika.

Bindi Irwin: córka "łowcy krokodyli" szybko wyrosła na gwiazdęŹródło: Getty Images
d3mtgq1
d3mtgq1

Choć wielu zakładało, że Irwin zginie kiedyś w paszczy krokodyla, zabójcą przyrodnika była dwumetrowa płaszczka. Twarz popularnych programów telewizyjnych nazywany "łowcą krokodyli", dla jednych był doświadczonym ekspertem, a dla innych brawurowym lekkoduchem. Krytycy często wytykali mu, że opowiadając o życiu dzikich zwierząt za bardzo ingeruje w ich świat - łapiąc je, podnosząc do kamery itp.

Obejrzyj: Małgorzata Potocka chce założyć klinikę dla… hejterów! "To się nadaje do leczenia"

Steve Irwin pozostawił po sobie dwójkę dzieci, które od najmłodszych lat towarzyszyły mu przed kamerą. Jego córka Bindi skończy w lipcu 21 lat, a swoją pierwszą przygodę z telewizją przeżyła jako 2-latka.

d3mtgq1

Po stracie ukochanego rodzica dziewczynka postanowiła kontynuować jego dzieło i zaczęła prowadzić program przyrodniczy "Świat według Bindi". Występowała w popularnych talk-showach, gdzie opowiadała o ochronie środowiska i poruszała kwestie ważne z punktu widzenia przyrodnika.

- Aż trzy lata zajęło mi zrozumienie tego, że nie przychodzę do zoo codziennie, ja po prostu w nim mieszkam. Kiedyś tata powiedział mi coś, co pamiętam do dziś. Chciał, abym traktowała zwierzęta tak, jak sama chciałabym być traktowana – mówiła w jednym z wywiadów.

Bindi Irwin pojawiła się ostatnio z młodszym bratem i matką na uroczystej gali im. Steve'a Irwina w Beverly Hills. Cała rodzina jest mocno zaangażowana we wspieranie fundacji Wildlife Warrior, założonej przez Steve'a i jego żonę. Jednocześnie Bindi rozwija karierę w show-biznesie.

Oprócz nagrywania programów przyrodniczych ma na swoim koncie główną rolę w filmie "Uwolnić orkę 4", wystąpiła w "Wyspie Nim", a w 2015 r. wygrała w amerykańskiej edycji "Tańca z gwiazdami". Ostatnio wzięła także udział w australijskiej wersji tanecznego show, ale tym razem zasiadając w gronie jury.

d3mtgq1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3mtgq1