Trwa ładowanie...
ycipk-2y6zzk

Bindi Irwin: córka "łowcy krokodyli" szybko wyrosła na gwiazdę

Od śmierci Steve'a Irwina minęło prawie 13 lat, ale pamięć o nim jest ciągle żywa. Wszystko za sprawą żony i dzieci, którzy kontynuują dzieło życia kontrowersyjnego przyrodnika.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bindi Irwin na gali im. Steve'a Irwina w Beverly Hills, maj 2019
Bindi Irwin na gali im. Steve'a Irwina w Beverly Hills, maj 2019 (Getty Images)
ycipk-2y6zzk

Choć wielu zakładało, że Irwin zginie kiedyś w paszczy krokodyla, zabójcą przyrodnika była dwumetrowa płaszczka. Twarz popularnych programów telewizyjnych nazywany "łowcą krokodyli", dla jednych był doświadczonym ekspertem, a dla innych brawurowym lekkoduchem. Krytycy często wytykali mu, że opowiadając o życiu dzikich zwierząt za bardzo ingeruje w ich świat - łapiąc je, podnosząc do kamery itp.

Obejrzyj: Małgorzata Potocka chce założyć klinikę dla… hejterów! "To się nadaje do leczenia"

ycipk-2y6zzk

Steve Irwin pozostawił po sobie dwójkę dzieci, które od najmłodszych lat towarzyszyły mu przed kamerą. Jego córka Bindi skończy w lipcu 21 lat, a swoją pierwszą przygodę z telewizją przeżyła jako 2-latka.

Po stracie ukochanego rodzica dziewczynka postanowiła kontynuować jego dzieło i zaczęła prowadzić program przyrodniczy "Świat według Bindi". Występowała w popularnych talk-showach, gdzie opowiadała o ochronie środowiska i poruszała kwestie ważne z punktu widzenia przyrodnika.

- Aż trzy lata zajęło mi zrozumienie tego, że nie przychodzę do zoo codziennie, ja po prostu w nim mieszkam. Kiedyś tata powiedział mi coś, co pamiętam do dziś. Chciał, abym traktowała zwierzęta tak, jak sama chciałabym być traktowana – mówiła w jednym z wywiadów.

ycipk-2y6zzk

Bindi Irwin pojawiła się ostatnio z młodszym bratem i matką na uroczystej gali im. Steve'a Irwina w Beverly Hills. Cała rodzina jest mocno zaangażowana we wspieranie fundacji Wildlife Warrior, założonej przez Steve'a i jego żonę. Jednocześnie Bindi rozwija karierę w show-biznesie.

Oprócz nagrywania programów przyrodniczych ma na swoim koncie główną rolę w filmie "Uwolnić orkę 4", wystąpiła w "Wyspie Nim", a w 2015 r. wygrała w amerykańskiej edycji "Tańca z gwiazdami". Ostatnio wzięła także udział w australijskiej wersji tanecznego show, ale tym razem zasiadając w gronie jury.

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2y6zzk

ycipk-2y6zzk
ycipk-2y6zzk