Trwa ładowanie...

"Big Brother" Marlena Klimczyk: Kim jest?

Marlena Klimczyk to kolejna uczestniczka "Big Brothera", która wzbudziła wiele emocji wśród internautów. Kobieta zgłosiła się do programu, aby zmienić coś w swoim życiu. Kim jest Marlena Klimczyk?

"Big Brother" Marlena Klimczyk: Kim jest?Źródło: ONS.pl
d46oib1
d46oib1

Kim na co dzień jest Marlena Klimczyk? Uczestniczka programu "Big Brother" ma 35 lat i pochodzi z Puław. Kobieta z wykształcenia jest psychoterapeutą, jednak nie pracuje w zawodzie. Marlena Klimczyk jest prywatnym detektywem i zajmuje się głównie obserwacją osób niewiernych. Jednak sama mówi, że najważniejszą rolą w jej życiu jest bycie matką. Kobieta ma trójkę wspaniałych dzieci – 16-letniego syna Wiktora, 12-letnią córkę Emilie oraz 3,5-letniego syna Olafa. Marlena Klimczyk jest singielką i czuje się z tym bardzo dobrze.

Marlena Klimczyk nie boi się zmian, lubi szybkie tempo życia. Ponadto jest pewna siebie, przebojowa i sympatyczna.

Po odejściu z "Big Brothera" Daniela Barłóga, Marlena Klimczyk również zaczęła mieć pewne wątpliwości. Mimo że dosyć szybko odnalazła się wśród mieszkańców podwarszawskiej willi, kobieta chce zrezygnować z udziału w show. Marlena Klimczyk zdradziła innym mieszkańcom domu Wielkiego Brata, że marnuje w programie swój czas. Klimczyk będzie drugą osobą, która dobrowolnie opuszcza "Big Brothera".

d46oib1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d46oib1