Trwa ładowanie...
d34gk44

"Big Brother": Madzia jest słodka i infantylna. Ale to tylko pozory

Magda Wójcik jest najbarwniejszą uczestniczką "Big Brothera". Jest pocieszna do granic możliwości, a przy tym urocza i słodka. Nie pije, nie przeklina, na koncie zero skandali. Ale czy aby na pewno tak się zachowuje poza kamerami? Odpowiedź znajdziemy na jej profilu na Instagramie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magda Wójcik jest jedną z uczestniczek "Big Brothera"
Magda Wójcik jest jedną z uczestniczek "Big Brothera" (ONS.pl)
d34gk44

"Big Brother", choć dostarcza nam umiarkowanych emocji, z pewnością wykreował już kilka gwiazd. Jedną z nich jest Magda Wójcik. 31-latka, która na co dzień mieszka i pracuje w Londynie, w mig zaskarbiła sobie sympatię widzów. Jest naiwna, infantylna, zbyt szczera i wrażliwa, a przy tym niezwykle urocza. Uwielbia kolor różowy, spędza godziny przed lustrem i uchodzi za tę, która "wszystkich kocha".

Ostatnio każdy jej krok w domu Wielkiego Brata jest uważnie śledzony, bowiem jej romans z jednym z uczestników, Olehem, kwitnie w najlepsze. Największą uwagę zwracają jednak nie pocałunki i upojne noce zakochanych, ale to, co Magda mówi o swojej rodzinie. Gdy Oleh oczekiwał jakiegokolwiek miłosnego wyznania ze strony dziewczyny, ona stwierdziła, że musi ważyć słowa, bowiem boi się reakcji swojej rodziny.

W trakcie rozmowy z chłopakiem przyznała się, że jest silnie związana z rodzicami, którzy pilnują jej na każdym kroku. Musi być grzeczna i poukładana. Podkreśliła, że pochodzi z dobrego domu, gdzie nie są tolerowane tatuaże (a Oleh ma ich sporo na swoim ciele).

d34gk44

I choć niektórzy widzowie rzeczywiście przyklaskują bohaterce "Big Brothera", znaleźli się i tacy, którzy w zachowaniu Wójcik dopatrują się perfekcyjnej gry aktorskiej. Bo jak inaczej wytłumaczyć to, co Madzia, jak pieszczotliwie nazywają ją w domu Wielkiego Brata, publikuje w internecie?

Na instagramowym profilu 31-latki możemy znaleźć głównie zdjęcia z imprez i nocnego życia w Londynie. Nie brakuje też fotek, na których Magda chwali się swoimi odważnymi stylizacjami. No cóż, wszystko wskazuje na to, że dziewczyna nie zna słowa "wstyd", a wychodząc do klubu, skromność zostawia w domu. Bo czy tak zachowuje się prawdziwa dama?

d34gk44

Podziel się opinią

Share

d34gk44

d34gk44