Trwa ładowanie...

"Big Brother". 3 karne nominacje!

Puk, puk, czy w domu Wielkiego Brata ostał się ktoś, kto nie jest nominowany? Tak, są to tylko 3 osoby. Pozostałe 5 będzie walczyć teraz o pozostanie w programie.

Share
"Big Brother". 3 karne nominacje!Źródło: Instagram.com
d3zcamh

W "Big Brotherze" pewne są dwie rzeczy: niedzielne pożegnanie z uczestnikiem i to, że w ciągu tygodnia ktoś dostanie nominację za karę. Taką nową tradycję mamy w drugiej edycji show TVN7. Z domu Wielkiego Brata płyną kolejne dziwne wieści.

Zobacz: "Big Brother": Malwina kolejną ofiarą kochliwej Ewy! "Matka dwójki dzieci"

Jak informuje produkcja, 3 osoby zostały karnie nominowane do opuszczenia programu. Są to: Vasilis, Mateusz i Martyna.

d3zcamh

Powód? Nieprzestrzeganie zasad nowego zadania tygodniowego.

Mateusz został nominowany za brak subordynacji i nakłanianie do nieprzestrzegania zadania od Wielkiego Brata. Vasilis otrzymał nominację za niedopilnowanie zadania. Natomiast Martyna dołączyła do grona nominowanych za podważanie autorytetu Wielkiego Brata.

Przypomnijmy, że po niedzielnym typowaniu domowników nominowani są już Ewa i Kamil. I to wywołało komentarze internautów.

Użytkownicy wietrzą spisek. Czytamy, że wiele osób przewidziało taki rozwój wydarzeń, bo Ewa i Kamil nie może być rozdzielona w programie. Poza tym Kamil zapowiedział, że gdyby Ewa miała odejść, on (być może) także opuściłby program. Odejście któregoś z kochanków zniszczyłoby ciekawy wątek show. Takich komentarzy pojawia się wiele.

"To było do przewidzenia; przecież nie można rozdzielić tej cudownej zakochanej pary, bo oglądalność spadnie!" - pisze jeden z internautów.

Oglądalność spadnie lub nie - prawda jest taka, że gdyby Wielki Brat nie reagował na zachowanie domowników i nie wyznaczał kar, pewnie piętrzyłyby się komentarze, że uczestnicy mogą robić wszystko, na co mają ochotę i nie ponosić konsekwencji.

d3zcamh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3zcamh
d3zcamh