Trwa ładowanie...
18-01-2008 19:38

Belfer z laboratorium metamfetaminy

Belfer z laboratorium metamfetaminyŹródło: AMC Network
d3s8pe0
d3s8pe0

Od najbliższej niedzieli Ameryka zobaczy jak porządny nauczyciel przechodzi na ciemną stronę mocy uruchamiając ruchome laboratorium metamfetaminy. 20 stycznia odbędzie się bowiem premiera kontrowersyjnego serialu Breaking Bad

Po odkryciu, że pozostały mu dwa lata życia Walter White, licealny nauczyciel dorabiający popołudniami w myjni samochodowej postanawia przeewaluować swoje życie.

By zapewnić dobrobyt rodzinie mężczyzna decyduje się otworzyć laboratorium metamfetaminy. Do pomocy nakłania niezbyt bystrego byłego ucznia, a by zabezpieczyć wszystkie ślady umieszcza "farmę" na kółkach...

Główną rolę w "urzekającej, szokującej i słodko-gorzkiej" (AP) telewizyjnej czarnej komedii ** (Zwariowany świat Malcolma, za udział w którym aktor otrzymał nominację do Złotego Globu oraz trzy nominacje do telewizyjnego Oscara, nagrody EMMY).

Pomysłodawcą i reżyserem serialu jest Vince Gilligan (laureat dwóch Złotych Globów za pracę w charakterze scenarzysty i producenta przy "Archiwum X").

Serial Breaking Bad jest drugą odcinkową propozycją prestiżowego kanału AMC. Pierwsza, Mad Men otrzymała niedawno dwa Złote Globy w kategoriach Najlepszy serial dramatyczny i Najlepszy aktor w serialu dramatycznym (Jon Hamm)
.

d3s8pe0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3s8pe0