Trwa ładowanie...
d24cwda

Zwariowany świat Malcolma

Najnowsze informacje
4.2
(570 głosów)
Oceń:

„Zwariowany świat Malcolma” (Malcolm in the middle) to amerykański serial komediowy stworzony przez Linwooda Boomera dla Fox Broadcasting Company. W Polsce emitowany przez telewizję Polsat, Comedy Central Family i Comedy Central. Serial powstał w latach 2000-2006. Składa się z siedmiu serii i 151 odcinków.

"Zwariowany świat Malcolma" to humorystyczna opowieść o życiu tytułowego bohatera oraz jego ekscentrycznej rodziny. Między czwórką braci nieustannie dochodzi do konfliktów, które prowokują szereg zabawnych sytuacji. Lois (Jane Kaczmarek) i Hal - rodzice Malcolma, Reese'a, Dewey'ego i Francisa, muszą mieć stalowe nerwy oraz niesamowity spryt, aby okiełznać ten niesforny kwartet.

Kiedy wydaje się, że sytuacja jest w miarę opanowana, okazuje się, że Malcolm jest geniuszem. Niestety jego nadzwyczajne zdolności nie ułatwiają mu życia. Uczęszcza on bowiem do klasy dla wybitnie utalentowanych uczniów, przez co staje się pośmiewiskiem dla większości znajomych, a zwłaszcza dla własnego rodzeństwa.

Serial o przygodach nastoletniego geniusza, to historia niezwykłego chłopca, który mimo wysokiego IQ, jak każdy nastolatek boryka się z problemami typowymi dla okresu dojrzewania. Kłopoty natury uczuciowej, brak zrozumienia ze strony rodziców czy utarczki z rodzeństwem, to tylko kilka przeszkód, jakie stoją na drodze dorastającego Malcolma.

W serialu występują: Frankie Muniz jako Malcolm Wilkerson, Justin Berfield jako Reese Wilkerson, Erik Per Sullivan jako Dewey Wilkerson, Christopher Masterson jako Francis Wilkerson, Bryan Cranston jako Hal Wilkerson, Jane Kaczmarek jako Lois Wilkerson.

Zwariowany świat Malcolma
Tytuł oryginalny

Malcolm in the Middle

Gatunek

familijny, komedia, serial

Obsada

Jason Earles (Szkolny ulubieniec)

Bryan Cranston (Hal)

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d24cwda
d24cwda
d24cwda