Trwa ładowanie...

Beata Harasimowicz po 24 latach odeszła z TVP

Beata Harasimowicz po 24 latach odeszła z TVPŹródło: TVP/PAP/Ireneusz Sobieszczuk
d4mljzx
d4mljzx

Kolejna osoba żegna się z Telewizją Polską. Po tym, jak w ostatnim czasie szeregi stacji opuścili Maciej Orłoś, Anna Hałas-Michalska oraz Grzegorz Sajór, decyzję o odejściu podjęła reżyser programów rozrywkowych i widowisk kabaretowych - Beata Harasimowicz. To właśnie ona była odpowiedzialna za produkcję takich programów jak "Latający Klub Dwójki" i "Dzięki Bogu już weekend" oraz festiwalu "Mazurska noc kabaretowa". Harasimowicz postanowiła dołączyć do artystów związanych z polską sceną satyryczną, którzy przez decyzje szefostwa TVP w ostatnim czasie odwrócili się od telewizji publicznej i przeszli do konkurencji.

- Potwierdzam, odeszłam z Telewizji Polskiej po 24 latach pracy. Poprosiłam o rozwiązanie mojej umowy. Skoro mój warsztat pracy pożegnał się z TVP, to i ja, chcąc robić to, w czym jestem dobra, musiałam podjąć decyzję. Byłam lojalnym pracownikiem Telewizji Polskiej, ale zawsze szanowałam kabarety, bo to przecież one wychodzą na scenę i robią oglądalność - powiedziała w rozmowie z wirtualnemedia.pl.

Jak podaje ten sam serwis, Harasimowicz podjęła już współpracę jako wolny twórca z Polsatem i będzie teraz reżyserem nowego kabaretowego show stacji "Kabaret na żywo" (więcej na temat tego programu przeczytacie tutaj)
.

- Nowy cykl Polsatu powstał według mojego pomysłu. Wystąpią z nim kabarety, z którymi pracowałam przez cały czas w telewizji publicznej - podsumowała.

d4mljzx

Zobacz także: Przemysław Borkowski: "Przejście kabaretów z Dwójki do Polsatu to dobra zmiana"

d4mljzx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4mljzx