Trwa ładowanie...
d449kko

Aktorzy "M jak miłość" żegnają Kuszewskiego. Zrobili mu niespodziankę

Odtwórca roli Marka Mostowiaka pożegnał się ze słynnym serialem. Koledzy z planu z tej okazji zorganizowali dla niego małą imprezę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Teresa Lipowska na pożegnaniu Kacpra Kuszewskiego
Teresa Lipowska na pożegnaniu Kacpra Kuszewskiego (Instagram.com)
d449kko

Kacper Kuszewski był obecny w "M jak miłość" już od pierwszego odcinka serialu. Wcielał się w postać Marka Mostowiaka przez 18 lat i gdy ogłosił, że chce odejść z serialu wiele osób było w szoku. Do Kuszewskiego przywiązali się nie tylko telewidzowie, który przez lata z ciekawością śledzili perypetie jego bohatera, ale też koledzy i koleżanki z planu. Aktorzy postanowili hucznie go pożegnać i zrobili mu małą niespodziankę.

Na instagramowym profilu Roberta Moskwy pojawiło się zdjęcie z pożegnalnego przyjęcia, na którym widać Kuszewskiego i Teresę Lipowską. Nie zabrakło odświętnej dekoracji i poczęstunku. Aktor, który żegna się z produkcją, trzymał w ręku kwiaty. Widać, że był poruszony całą sytuacją.

"Kacper, DZIĘKUJEMY za tych 18 lat ! #trzymajsie #powodzenia #toidzienowe #zmiany zawsze #nalepsze #pozegnanie #tojuzjestkoniec #dziękować" - napisał Moskwa pod zdjęciem (pisownia oryginalna).

d449kko

Jakiś czas temu w jednym z wywiadów Kuszewski zdradził powód odejścia z telenoweli.

- Nie odszedłem z "M jak miłość", bo dostałem rolę w innym serialu. Poczułem, że coś się skończyło, że coś, w czym żyłem od tylu lat, wymaga zakończenia. Zamknięcie pewnych rzeczy często otwiera inne drzwi. Osiemnaście lat w jednym serialu to bardzo długo, a przywiązanie się na tak długi czas tylko do jednego bohatera nie jest dla aktora dobre - tłumaczył w rozmowie z Plejadą.

Będziecie tęsknić za serialowym Markiem Mostowiakiem?

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d449kko

Podziel się opinią

Share
d449kko
d449kko