Trwa ładowanie...

"Agent - Gwiazdy". Rafał Jonkisz odpadł z programu. Widzowie niepocieszeni

Wraz z kolejną edycją "Agenta", nie brakuje emocji. W najnowszym odcinku z programu TVN odpadł Rafał Jonkisz, a w komentarzach lament fanów.

Share
"Agent - Gwiazdy". Rafał Jonkisz odpadł z programu. Widzowie niepocieszeni
Źródło: East News, fot: East News
d4kryin

Kolejna edycja "Agenta" na antenie TVN cieszy się popularnością. Widzowie po każdym odcinku dzielą się wrażeniami w mediach społecznościowych. Tym razem błędnie wytypował agenta Rafał Jonkisz i odpadł. Ku niepocieszeniu fanów.

ZOBACZ TAKŻE: #GdybyNieNauczyciel. Gwiazdy wspierają akcję WP dla Nauczycieli

Rafał Jonkisz jest Misterem Polski 2015 r. oraz półfinalistą Mister World 2016 r. Uczestnik "Agenta" bardzo szybko zaskarbił sobie sympatię widzów, którzy mu kibicowali... Gdy fani dowiedzieli się o tym, że jego przygoda z programem się zakończyła, postanowili dać upust emocjom w sieci.

d4kryin

"Najlepszy człowiek w tym programie", "Straszna szkoda, tak chciałam żeby jak najdłużej zostaw w programie", "Nie, nie, nie! Ja się nie zgadzam", "Aż się popłakałam, gdy się dowiedziałam, że odpada", "Widzowie składają reklamację i chcą powrotu Rafała Jonkisza" - czytamy w komentarzach.

Wraz z żalem i smutkiem wylanym w mediach społecznościowych, widzowie snują teorie. "Damian może być agentem" - typują. Bacznie obserwują to, co dzieje się na ekranie i nie mają już wątpliwości. Zwycięzca programu "Master chef" doskonale radzi sobie w show TVN i jest głównym podejrzanym. Oglądacie "Agent - Gwiazdy"?

d4kryin

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4kryin
d4kryin