Trwa ładowanie...

Adam Kraśko wystąpi w kolejnym programie?

Share
Adam Kraśko wystąpi w kolejnym programie?
Źródło: AKPA
d2eiann

To naprawdę odważna propozycja. Według tabloidu, Telewizja Polska chce odzyskać swoją gwiazdę, którą w ostatnim sezonie straciła na rzecz Polsatu. Stacja myśli nad nowym formatem, w którym oglądalibyśmy metamorfozę Adama Kraśki. Bohater dokumentalnej telenoweli o rolnikach wielokrotnie mówił o kompleksach z powodu swojego wyglądu, a zwłaszcza nadwagi, z którą boryka się od lat. Choć dzięki skokom do wody i tak ubyło mu sporo kilogramów (o czym mowa w załączonym wideo), wciąż daleko mu do modelowej sylwetki. Zabiegi medycyny estetycznej, którym miałby poddać się przed kamerami, z pewnością mogłyby mu pomóc w uzyskaniu bardziej atrakcyjnego wyglądu. Jak miałby wyglądać ten format?

- Adam ma być gwiazdą każdego odcinka programu. Kamery będą mu towarzyszyły podczas wszystkich zabiegów. Telewizja w końcu za darmo zrobi z niego bożyszcze kobiet- ujawnił informator "Super Expressu".

Jak się jednak okazuje, to nie jedyna korzyść płynąca z show. Rolnik nie tylko poprawi swój wygląd, ale też zrobi to na koszt telewizji.

d2eiann

- Tego typu operacje mogą nawet kosztować 100 tys. zł w zależności od tego, na co zdecyduje się Adam- wyznaje rozmówca gazety.

Wygląda na to, że jest to oferta nie do odrzucenia.

d2eiann

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2eiann
d2eiann