Trwa ładowanie...

"Zwierzęce psoty" w Disney Junior

Share
"Zwierzęce psoty" w Disney Junior
Źródło: Disney Junior
d2sagr4

Tegoroczny Dzień Dziecka i swoje pierwsze urodziny Disney Junior obchodzić będzie pod hasłem „Zwierzęcych psot”. Ta specjalna propozycja programowa będzie gościć na ekranach widzów od piątku 1 czerwca do niedzieli 3 czerwca, od godz. 07:45 rano.

Wśród wyświetlanych pozycji, znajdą się ulubione seriale dzieci: „Klub Przyjaciół Myszki Miki”, „Jake i Piraci z Nibylandii”, „Ul” i „Przystanek dżungla”. Ponadto, widzowie kanału będą mogli obejrzeć program „Art Attack”, który jak wszystkie propozycje Disney Junior, powstał w oparciu o program wczesnego nauczania sprzyjający rozwijaniu u dzieci umiejętności fizycznych, emocjonalnych, społecznych i kognitywnych.

„Przystanek dżungla”

Akcja serialu rozgrywa się w sercu dżungli, zamieszkanej przez zwierzęta, które, zamiast łap, mają koła. Niezwykłe stworzenia w harmonii z naturą, przemieszczają się po drogach wijących się między drzewami. Pokazując, jak mieszkańcy dżungli wspólnie żyją, pomagają sobie i uczą się. Serial promuje ideę ochrony środowiska naturalnego, bada różnice pomiędzy środowiskiem naturalnym i zurbanizowanym oraz rozwija umiejętności społeczne.

„Klub Przyjaciół Myszki Miki”

Animowany serial, którego bohaterami są Miki, Minnie, Pluto czy Donald. Dzięki tej propozycji najmłodsi widzowie mogą rozwijać umiejętności liczenia oraz nauczyć się jak rozpoznawać kształty i wzory.

„Jake i Piraci z Nibylandii”

Animowany serial przygodowy, śledzący losy małych piratów na czele z chłopcem o imieniu Jake. Iza, Fajtek oraz główny bohater opuszczają swoją kryjówkę na Wyspie Piratów i wraz z papugą o imieniu Czachuś wypływają statkiem na poszukiwanie zaginionych skarbów, próbując przechytrzyć kapitana Haka i jego towarzysza Swątka.

d2sagr4

„Ul”

Serial pokazuje najmłodszym widzom jak magiczny, wspaniały i zadziwiający może być otaczający nas świat. Jego głównym bohaterem jest Bzyczek, sympatyczna pszczółka, która żyje w miodowym ulu pszczół wraz ze swoją rodziną.

„Art Attack”

Program, którego akcja toczy się na planie pełnym makiet z farbami, kredkami i innymi narzędziami plastycznymi. W każdym z odcinków, najmłodsi poznają, jak stworzyć dzieła sztuki za pomocą przedmiotów codziennego użytku, znajdujących się najczęściej w ich otoczeniu.

Specjalna propozycja programowa „Zwierzęce psoty” od 1 do 3 czerwca w Disney Junior.

d2sagr4

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2sagr4
d2sagr4